Fuksiarz.pl wyróżniony za najlepszą ofertę powitalną w Polsce

Rafał

Kto według graczy ma najlepszą ofertę powitalną wśród polskich bukmacherów? Jak wskazuje Better Collective – Fuksiarz.pl! Podczas gali Bookmakers Awards by Better Collective 2022 bukmacher został wyróżniony za najlepszą ofertą na start.

Czym jest Better Collective?

Better Collective tworzy produkty ułatwiające graczom wybór najlepszego bukmachera, dostarcza wiedzy i najnowszych informacji. Głównym elementem działalności firmy jest afiliacja w zakresie zakładów sportowych i sportu w ujęciu ogólnym. Firma ma biura w siedmiu krajach Europy, w tym w Polsce.

Gala Bookmakers Awards by Better Collective 2022

Gala organizowana przez Better Collective była kolejnym wydarzeniem, w którym wzięli udział bukmacherzy z czterech krajów – Polski, Danii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Firmy z każdego państwa wyróżniane są oddzielnie w 10. kategoriach. Tym razem ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Amsterdamie. Wśród nagrodzonych pojawił się również Fuksiarz.pl, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Najlepsza oferta powitalna”.  

Prócz nagród, na gali padło wiele pochlebnych słów w stronę bukmacherów, nie tylko Fuksiarza. Doceniono ich niestandardowe bonusy, podejście do graczy, a także nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że gra staje się bezpieczniejsza.

”Mimo pandemii byliśmy świadkami wprowadzenie do oferty wielu innowacyjnych rozwiązań. Bukmacherzy podjęli się mnóstwa działań, by poprawić doświadczenia gracza i sprawić, by korzystanie z zakładów sportowych było bezpieczniejsze niż dotychczas.” – Shona ODonnell, Kierownik ds. wydarzeń strategicznych w Better Collective.


Rafał - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Rafał

Od dziecka miłośnik piłki nożnej. Wieloletni pasjonat NBA i sportów walki. Pierwsze kupony puszczane jeszcze w naziemnym lokalu. Absolwent dziennikarstwa, który sympatię do pisania realizuje w tematyce sportowej i bukmacherskiej.