Bonus w Fuksiarzu za rejestrację: Cashback 50% do 500 PLN

Fuksiarz

Czy Fuksiarz posiada bonus za samą rejestrację w serwisie? Z takim pytanie spotykamy się coraz częściej. Zadajecie je nam za pośrednictwem e-maili, a także serwisów społecznościowych. Jako, że tych pytań przybywa, postanowiliśmy rozprawić się z tym tematem raz, a dobrze.

Zanim do meritum. Temat ten dotyczy oczywiście nowych graczy Fuksiarza, a dokładniej tych, którzy nie zarejestrowali jeszcze konta na Fuksiarz.pl. Bonus za rejestrację, jest także bonusem powitalnym, a więc dotyczy tylko pierwszego postawionego kuponu.

Bonus za rejestrację w Fuksiarzu

Naszym bonusem za rejestrację jest prawdziwy Cashback na start: 50% do 500 PLN. Jako jedni z niewielu bukmacherów na rynku, proponujemy prosty, fajny i korzystny bonus, który otrzymuje u nas każdy nowy gracz, niezależnie od tego czy wpisze on kod promocyjny czy też nie.

Jak zdobyć bonus za samą rejestrację w Fuksiarzu?

Jak zdobyć bonus za rejestrację w Fuksiarz.pl?

  • rejestrujesz się na www.fuksiarz.pl
  • wpłacasz kwotę min. 20 PLN
  • obstawiasz kupon z min. 2 zdarzeniami, każdy z kursem min. 1.20
  • przegrasz – wypłacamy Ci 50% do kwoty 500 PLN

Co ważne: Wypłacamy Ci 50% tego, co postawiłeś i możesz z tymi pieniędzmi zrobić to, co uważasz za stosowne. Chcesz grać dalej? Świetnie! Mamy dla Ciebie kolejne promocje, w tym Cashback bez końca, którym nagradzamy Was za przegrane kupony. Tak, to nie pomyłka. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej kasy wraca na konto.

Wracając jednak do bonusu rejestracyjnego. Co zrobić aby otrzymać maksymalny zwrot w kwocie 500 PLN?

  • postaw zakład AKO z min. 2 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.20
  • stawka takiego zakładu powinna wynosić 1137 PLN
  • jeśli przegrasz, dokładnie 500 PLN trafi na Twoje konto z powrotem

Dlaczego z 1137 zł zostało 500 zł, skoro Cashback na start wynosi 50%? Dzieje się tak dlatego, że musimy wziąć pod uwagę podatek od gier hazardowych w wysokości 12%. Tak czy inaczej daje Ci to możliwość podjęcia pewnego ryzyka przy zawieraniu zakładu. Nie wymagamy także żadnego obrotu tym bonusem. Pieniądze możesz wypłacić na swoje konto. Bez pytań, wątpliwości i żadnych kruczków.

Jak zdobyć bonus za rejestrację w Fuksiarzu? Graj kupon z min. 2 zdarzeniami po kursach 1.20 za kwotę 20 PLN

Zarejestruj się i odbierz bonus

Jeśli zarejestrujesz się do końca lipca, a dodatkowo w polu „kod promocyjny” wpiszesz: PSZFUKSEM, otrzymasz prezent-niespodziankę. Oprócz wspomnianego już Cashbacku 50% do 500 PLN, mamy dla Ciebie 3-miesięczną subskrypcję Przeglądu Sportowego.

Bonus za rejestrację: ZASADY

Jak to zwykle w Fuksiarz.pl bywa, zasady otrzymywania bonusów są proste i przejrzyste. Nie różnią się one praktycznie niczym, co opisaliśmy już wyżej. Jeśli jednak wpiszesz kod PSZFUKSEM i chcesz otrzymać prezent przygotowany przez Fuksiarz.pl i Przegląd Sportowy, wpłać 50 PLN. Jest to kwota minimalna, która uprawni Cię do otrzymania 3-miesięcznej subskrypcji.

Kolejne etapy nie różnią się niczym. Jeśli wpłaciłeś 50 PLN i przegrałeś swój pierwszy kupon, uruchamiamy Cashback 50% do 500 PLN, a dostęp do treści w serwisie Przeglądu Sportowego masz niezależnie od stanu konta na Fuksiarz.pl.

Jak zdobyć bonus za samą rejestrację? Najczęściej zadawane pytania

Jak zdobyć bonus za rejestrację w Fuksiarzu?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na Fuksiarz.pl i wpłacisz min. 20 PLN oraz zagrasz kupon z 2 zdarzeniami o min. kursie 1.20 każdy.

Jak zarejestrować się na Fuksiarz.pl?

Wejdź na naszą stronę z dowolnego urządzenia. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Ukończ proces rejestracji i… to wszystko.

Bonus za rejestrację w Fuksiarzu – na czym polega?

Bonus za rejestrację to cashback 50% do 500 PLN. Jeśli przegrasz, wypłacamy Ci 50% stawki.

Jakie są warunki obrotu bonusem w Fuksiarzu?

Nie ma tutaj żadnych wymagań! Pieniądze możesz przeznaczyć na dalsze granie lub wypłacić na swoje konto.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog