Czy KTS Weszło zdominuje V ligę? – Zakłady Specjalne

Adrian

KTS Weszło

Już w sobotę rozpocznie się premierowy sezon V Ligi mazowieckiej grupy I. Swoje zmagania w tych rozgrywkach zainaugurują również zawodnicy KTS-u Weszło Warszawa. W samo południe rozpoczną wyjazdowe spotkanie z Drukarzem Warszawa. Piłkarze prowadzeni przez Piotra Kobiereckiego są typowani jako murowani faworyci do awansu. Czy w przyszłym roku zobaczymy ich już w Forbet IV lidze?

Gorzki awans

Rzadko kiedy zdarza się, że promocja do wyższej klasy rozgrywkowej może budzić niesmak. Już jednak w trakcie sezonu było wiadomo, że w najlepszym wypadku, gracze KTS-u pozostaną na tym samym poziomie rozgrywkowym. Po wielu latach dyskusji na temat reorganizacji rozgrywek i utworzenia jednej IV ligi, w końcu podjęto stosowne kroki. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zdecydował się dodać jeden poziom więcej i stworzyć tym samym V ligę.

Zespół z Warszawy pozostawił w tyle rywali i uzyskał “awans” do V ligi z pierwszego miejsca. Wraz z nim cieszyć się mogła również drużyna rezerw Polonii Warszawa oraz jak się później okazało Józefii Józefów (zwycięstwo w barażach). KTS w trzydziestu spotkaniach zwyciężył aż 22 razy, strzelając przy tym aż 125 goli.

Jakub Kosecki nową “gwiazdą” KTS-u

O awans do IV ligi będzie zatem o wiele trudniej niż to miało miejsce jeszcze kilka miesięcy temu. Aby to uczynić, ponownie trzeba znaleźć się w pierwszej dwójce rozgrywek. Najbliżsi utrzymania w IV lidze byli w minionym sezonie piłkarze Stoczniowca Płock, Wkry Żuromin i Wisły Warszawa. Łatwym rywalem nie będą również wspomniane wcześniej rezerwy Polonii Warszawa, czy chociażby Huragan Wołomin, który jeszcze nie tak dawno grał nawet w III lidze.

W KTS-ie są tego świadomi, więc ponownie do zespołu dołączyli zawodnicy, którzy umiejętnościami z pewnością przewyższają V ligę. Z Radomiaka Radom wypożyczony został Maciej Świdzikowski, a z drugoligowego Znicza Pruszków dołączyli Maciej Machalski i Marcin Bochenek. Poza tym w zespole pojawili się również Bartłomiej Urbański (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Bartosz Olszewski (Broń Radom), Marcin Marcinkowski (KS Raszyn), czy Mikołaj Neuman (Ursus Warszawa). Liderem drużyny zostać ma zaś Jakub Kosecki, który ostatnie miesiące spędził w Motorze Lublin.

KTS Weszło zakończy sezon bez porażki? – ZAKŁADY SPECJALNE

Doświadczenie trenera Kobiereckiego oraz ogranie większości graczy na wyższych poziomach rozgrywkowych stawia KTS w roli głównego faworyta do zwycięstwa w rozgrywkach V Ligi. Fuksiarz zdecydował się uruchomić zakłady specjalne z udziałem drużyny z Warszawy. Czy zespół jest w stanie wygrać wszystkie mecze i z przytupem wejść do IV ligi? Jest to scenariusz całkiem możliwy do zrealizowania.

  • KTS Weszło wygra wszystkie mecze ligowe w sezonie 22/23 – 20.00

Jeżeli jednak chcecie dać sobie troszeczkę większe szanse i uważacie, że drużynie powinie się noga, możecie postawić na ich jedną, dwie lub maksymalnie trzy porażki.

  • KTS Weszło wygra minimum 29 meczów ligowych w sezonie 22/23 – 10.00
  • KTS Weszło wygra minimum 28 meczów ligowych w sezonie 22/23 – 7.50
  • KTS Weszło wygra minimum 27 meczów ligowych w sezonie 22/23 – 5.00

Drukarz Warszawa – KTS Weszło Warszawa / 13.08.2022 r. godz. 12:00


Adrian - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Adrian

Pasjonat lokalnego futbolu i siatkówki. Od niedawna fan amerykańskiej NBA i F1. Kibic Widzewa Łódź i Realu Madryt. Setki napisanych tekstów o tematyce piłkarskiej i siatkarskiej. Bukmacherka zawsze z głową.