Eliminacje do MŚ 2022: Polska – Anglia. Kursy, typy, zapowiedź

Fuksiarz

Już 08.09.2021 odbędzie się niezwykle ważne spotkanie Polaków w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Nasza reprezentacja zmierzy się z finalistami tegorocznych Mistrzostw Europy — Anglią. Podopieczni Garetha Southgate są aktualnie liderem grupy “I” i wymienia się ich w ścisłym gronie faworytów do wygrania zbliżającej się imprezy w Katarze. Kursy na mecz Polski oraz inne zakłady na eliminacje do MŚ 2022 znajdują się w ofercie Fuksiarz.pl. 

Kursy bukmacherskie na mecz Polska vs Anglia

Kursy bukmacherskie na mecz Polska vs Anglia.

Patrząc na zawodników obu zespołów oraz ostatnie wyniki, nie jest zaskoczeniem, że faworytem zbliżającego się meczu Polska vs Anglia są Synowie Albionu. Kurs na zwycięstwo Anglików wynosi 1.68. Sądzisz, że piłkarze Sousy postawią się naszpikowanej gwiazdami piłki Anglii? W takim przypadku możesz zagrać kurs 3.75. Zaskakujące 

Polska vs Anglia. Analiza spotkania

Dotychczas Anglia zdobyła komplet punktów w pięciu rozegranych spotkaniach. Gareth Southgate posiada niezwykle szeroką kadrę. Umożliwia mu to wiele manewrów i rotowanie piłkarzami bez utraty jakości. Ewentualna wygrana z Polską pozwoli Synom Albionu na przypieczętowanie bezpośredniego awansu do Mistrzostw Świata. W meczu z Andorą wystąpiło wielu rezerwowych zawodników, co oznacza, że na mecz Polską kluczowi gracze będą do dyspozycji angielskiego trenera. 

Polska boryka się ze sporymi brakami kadrowymi. W spotkaniach eliminacji do MŚ 2022 zabrakło dotychczas m.in. Piotra Zielińskiego, Mateusza Klicha, Krzysztofa Piątka, czy też Arkadiusza Milika. Paulo Sousa nie ma niestety komfortu swojego środowego rywala i każda absencja kosztuje Polskę wiele jakości. 

Starcie z Albanią pokazało jak wiele braków ma nasza kadra. Nawet genialna gra Roberta Lewandowskiego może okazać się niewystarczająca, by postawić się ekipie z prawdziwej czołówki, jaką jest Anglia. W starciu z wicemistrzami Europy każdy błąd może okazać się na wagę gola. Jeśli piłkarze Sousy chcą myśleć o korzystnym wyniku, muszą zagrać perfekcyjnie w każdym calu. 

Ostatnie spotkania Polska vs Anglia 

  • 31.03.2021: Anglia vs Polska 2:1
  • 15.10.2013: Anglia vs Polska 2:0 
  • 17.10.2012: Polska vs Anglia 1:1 
  • 12.10.2005: Anglia vs Polska 2:1
  • 08.09.2004: Polska vs Anglia 1:2 

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska vs Anglia

W ofercie Fuksiarz znajdziesz szeroką ofertę zakładów bukmacherskich na mecz Polska vs Anglia. Na samo spotkanie dostępnych jest ponad 100 różnych zdarzeń. Daje to możliwość wybrania odpowiedniej opcji nawet dla najbardziej wymagających graczy. Dodatkowym atutem oferty Fuksiarz jest bardzo pożądana przez graczy opcja stawiania wielu zdarzeń z jednego spotkania. Promocja Fuks Kreator umożliwia łączenie nawet pięciu różnych zdarzeń z wybranego meczu. 

Polska vs Anglia – typy bukmacherskie 

Polskę czeka bardzo ciężka przeprawa z Anglią. O ile Biało-Czerwonych stać na strzelenie bramki, to wątpliwe, by podopieczni Paulo Sousy zdobyli komplet punktów. Błędy w obronie staną się łatwym sposobem Anglików na strzelanie goli. Mecz Polska vs Anglia jest na tyle nieprzewidywalnym spotkaniem, że warto skupić się w tym meczu na innych zakładach niż wskazanie zwycięzcy. Według nas bardzo opłacalnym zakładem będzie typ na powyżej 2.5 bramki w meczu. Kurs na takie zdarzenie to 2.10.

W meczu Polska vs Anglia padnie powyżej 2.5 bramki. Kurs 2.10 w Fuksiarz.

Gdzie obejrzeć mecz Polski z Anglią?  

Mecz Polska vs Anglia będzie transmitowany w telewizji publicznej. Pasjonaci piłki nożnej, którzy zechcą obejrzeć mecz w internecie, również będą mieli taką możliwość. Transmisję meczu Polaków będzie można także obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog