Eliminacje do MŚ 2022: San Marino – Polska. Kursy, typy, zapowiedź

Fuksiarz

Wygrana Polski z San Marino jest bezsprzeczna i nie na miejscu są rozważania o każdym innym wyniku niż wysoki triumf Biało-Czerwonych. Pod dyskusję warto wziąć jednak wysokość zwycięstwa podopiecznych Paulo Sousy. San Marino to jedna z najgorszych reprezentacji w historii piłki nożnej. Warto podać ciekawostkę, że w oficjalnych spotkaniach Sanmaryńczycy wygrali tylko jeden mecz — było to towarzyskie spotkanie z Liechtensteinem. Wbrew pozorom wynik meczu z San Marino będzie istotny. Jest duże prawdopodobieństwo, że Polacy uzyskają identyczną liczbę punktów jak reprezentacja Węgier, a wtedy o awansie zadecyduje bilans bramkowy. Zakłady na eliminacje do MŚ 2022, w tym mecz Polska vs San Marino są dostępne w ofercie Fuksiarz.pl.  

San Marino vs Polska – kursy bukmacherskie

W przypadku zwycięstwa Polaków gracz otrzymuje kurs 1.01. Jeśli San Marino wywalczyłoby siódmy remis w historii swoich oficjalnych meczów, możesz otrzymać mnożnik w wysokości 26.00. Sensacyjny triumf San Marino to kurs 50.00. 

Analiza meczu San Marino vs Polska 

Do wrześniowych meczów eliminacji do MŚ 2022 Polska przystąpiła ze znacznie osłabionym środkiem Pola. Ze względu na różne czynniki w meczu z Albanią zabrakło Piotra Zielińskiego, Mateusza Klicha i Kacpra Kozłowskiego. Brak Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka wymusił na naszym selekcjonerze zmiany w ataku. Powołanie do kadry dostał Adam Buksa, który zdobył swoim reprezentacyjnym debiucie z Albanią bramkę. 

Gra Polski we wspomnianym spotkaniu z Albanią nie wyglądała najlepiej. Momentami to Albańczycy prowadzili grę i wyglądali na drużynę po prostu lepszą. Na szczęście niesamowita skuteczność Biało-Czerwonych pozwoliła na zdobycie cennych trzech punktów. 

Mimo braków kadrowych i jakości gry Polaków, pozostawiającej wiele do życzenia, kibice nie muszą martwić się o stratę punktów. Bez większego zaskoczenia La Serenissima nie mają jeszcze na swoim koncie żadnego punktu, a nawet nie zdołali zdobyć, choćby jednego gola. Już w pierwszej połowie podopieczni Sousy powinni prowadzić, co najmniej dwiema bramkami, co jak przypominamy, w meczach eliminacji do MŚ 2022 równoznaczne jest z zadziałaniem funkcji Early Payout

Portugalski selekcjoner pozwoli zapewne zagrać mniej doświadczonym zawodnikom, którzy z reguły nie otrzymują wiele szans na grę w reprezentacji. Ci z kolei zechcą pokazać się z dobrej strony w oczach trenera i nie patrząc na jakość przeciwnika, dadzą z siebie wszystko. 

San Marino vs Polska. Zakłady bukmacherskie na el. do MŚ 2022 

Choć na a pierwszy rzut oka mecz Polaków ze względu na kurs nie wydaje się atrakcyjny do obstawienia, to w Fuksiarz zakłady bukmacherskie na mecz San Marino vs Polska nie kończą się na podstawowych opcjach na zwycięzcę. Na mecze eliminacyjne w naszej ofercie znajduje się ponad 100 różnych zdarzeń, z których można wybrać bardzo opłacalne opcje. Wśród dostępnych pozycji nasi gracze mogą obstawić m.in.:

  • zakłady ogólne 
  • bramki 
  • kartki i faule 
  • strzelców bramek 
  • dokładne wyniki 
  • stałe fragmenty gry 
  • zakłady łączone 

Typy bukmacherskie na mecz San Marino vs Polska 

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, w meczu San Marino vs Polska nie ma najmniejszych szans na stratę punktów Biało-Czerwonych. La Serenissima to jedna z najgorszych ekip reprezentacyjnych na świecie i nawet przy mocno okrojonym składzie Polski nietrudno będzie o zwycięstwo. Dodatkowo wśród piłkarzy Sousy w pierwszym składzie, znajdzie się wielu zawodników, którzy zechcą udowodnić swoją wartość w zbliżającym się spotkaniu. 

W celu uzyskania wyższego kursu proponujemy postawienie powyżej 5.5 bramki w meczu. Wszystko wskazuje na festiwal strzelecki naszego zespołu. Jeśli tylko nasi reprezentanci utrzymają skuteczność z meczu z Albanią, możemy być spokojni o wysoki wynik na korzyść Biało-Czerwonych. 

Grafika przedstawia typ od Fuksiarz. W meczu San Marino Polska padnie powyżej 5.5 bramki.

Gdzie obejrzeć mecz San Marino vs Polska?

Mecz Polski będzie transmitowany w telewizji publicznej, gdzie można obejrzeć wszystkie spotkania naszej reprezentacji. Osoby preferujące transmisje online, mają opcje skorzystać z witryny internetowej TVP Sport. 

Po spotkaniu San Marino vs Polska zawodnicy Paulo Sousy w walce o punkty zmierzą się z wicemistrzem Europy, czyli Synami Albionu. Mecz Polska vs Anglia odbędzie się już 08.09.2021 roku.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog