Szwecja vs Polska – zapowiedź meczu i typy bukmacherskie

Fuksiarz

Mecz Szwecja vs Polska miał być zwykłym spotkaniem o honor, który swoją wagę nie odbiega od zwykłego sparingu. Po arcyważnym remisie naszej reprezentacji z Hiszpanami jesteśmy jednak ciągle w grze i mamy szansę na awans z grupy. Choć początkowo to Szwedzi byli faworytami, to w obecnej sytuacji liczne typy bukmacherskie na mecz Szwecja vs Polska wskazują jako potencjalnych zwycięzców Biało-Czerwonych.  

Nowi gracze Fuksiarz.pl na mecz Szwecja vs Polska mogą skorzystać z Prawdziwego Cashbacku i otrzymać nawet 500 PLN zwrotu postawionych środków w sytuacji, kiedy ich zakład okażę się przegrany. Pieniądze zwrócone z tytułu cashbacku nie wymagają żadnego obrotu, więc mogą zostać wypłacone natychmiast na konto bankowe.

 Co więcej, gracze mogą wykorzystać  kod bonusowy Fuksiarz, który dostępny jest podczas akcji promocyjnych organizowanych z partnerami bukmachera Fuksiarz.pl. Aktualnie gracze bukmachera, rejestrując się z kodem promo PSZFUKSEM, przy depozycie w kwocie min. 50 PLN otrzymają 3-miesięczną subskrypcję Przeglądu Sportowego w prezencie! 

Zapowiedź meczu Szwecja vs Polska 

Obie drużyny rozpoczęły ME 2020 w zupełnie innym stylu. Szwedzi w meczu otwarcia zanotowali cenny remis z Hiszpanią, a następnie rozprawili się ze Słowakami. Podopieczni Paulo Sousy zaliczyli z kolei falstart. W pojedynku ze Słowacją Biało-Czerwoni przegrali 1:2 i według popularnego schematu, potyczka z Hiszpanią mianowana została meczem o wszystko. Mimo remisu z ekipą Hiszpanii mecz możemy uznać za wygrany, bo jeden punkt pozwolił Polakom pozostać w grze o awans. Jak przedstawia się sytuacja przed ostatnim spotkaniem grupowym? Szwecja ma już zapewniony awans i do spotkania może podejść bez żadnej presji, dla nas z kolei liczy się tylko zwycięstwo. Typy na mecz Polska vs Szwecja są zróżnicowane, większośc głosów przemawia jednak za ekipą Biało-Czerwonych. 

Szwecja vs Polska | Przewidywane składy 

W przypadku reprezentacji Polski Paulo Sousa na starcie ze Szwedami ma zdecydować się na ustawienie z trzema obrońcami i dwoma napastnikami. Bezapelacyjnie na pozycji bramkarza wystąpi Wojciech Szczęsny. Tercet środkowych obrońców zgodnie z zapowiedziami stanowić będą Kamil Glik, Bartosz Bereszyński oraz Jan Bednarek. Na wahadle wystąpi Kamil Jóźwiak oraz Tymoteusz Puchacz bądź Maciej Rybus. W środku pola wystąpią prawdopodobnie Piotr Zieliński, Mateusz Klich oraz Grzegorz Krychowiak. O bramki dla naszego zespołu zadbają z kolei Robert Lewandowski i z dużą dozą prawdopodobieństwa Karol Świderski

Szwecja jako jedyna drużyna z grupy “E” ma już zapewniony awans. Media i eksperci przewidują następującą jedenastkę naszych przeciwników: Olsen, Lustig, Lindelof, Danielsson, Augustinsson, Larsson, Ekdal, Olsson, Forsberg, Berg, Isak.  

Zakłady bukmacherskie na mecz Szwecja vs Polska 

Grafika przedstawia kursy bukmacherskie na mecz Szwecja vs Polska.

Bukmacher Fuksiarz na mecz Szwecja vs Polska proponuje aż 222 różnych zakładów. Tak szeroki wybór to gwarancja, że każdy gracz znajdzie odpowiednią dla siebie pozycję, którą będzie mógł obstawić po atrakcyjnym kursie. W przypadku standardowych zakładów na zwycięzcę kursy na Polaków i Szwedów są identyczny. Za zwycięstwo wybranego zespołu gracz otrzymuje mnożnik 2.65, w przypadku remisu jest to kurs 3.35. 

Jeśli, któryś z graczy ma kilka wizji na zbliżające się spotkanie, może skorzystać z funkcji Fuks Kreatora, dzięki któremu na jednym kuponie będzie mógł połączyć kilka różnych zdarzeń na wybrane spotkanie. Zakłady ogólne, rzuty rożne, kartki, asysty — to wszystko oczywiście po wysokim kursie. 

Szwecja vs Polska | Typy bukmacherskie 

Szwecja to dobrze zorganizowany kolektyw z żelazną wręcz obroną. Nasi rywale w dwóch grupowych spotkaniach nie stracili nawet jednej bramki. W spotkaniu z Polską nie będą z pewnością rwali się do ataku. Już przed pierwszym gwizdkiem Szwedzi są pewni swojego awansu. Starcie z Polską zadecyduje jedynie o miejscu, które finalnie zajmą. Polska z kolei będzie próbowała wszystkiego, by znaleźć drogę do bramki przeciwników. Dla Biało-Czerwonych liczą się tylko trzy punkty. W swoich ofensywnych szarżach podopieczni Paulo Sousy będą musieli uważać na zabójcze kontry i piekielnie szybkiego Isaka. Pierwsza połowa może być niezwykle asekuracyjna, a wraz z upływem czasu, będzie czekało nas coraz więcej okazji. Bardzo atrakcyjnym zdarzeniem na mecz Szwecja vs Polska jest zakład, że w meczu padnie poniżej 2.5 bramki po kursie 1.72.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog