Fuksiarz.pl i Kanał Sportowy zaczynają współpracę

Fuksiarz

Grafika przedstawia logo bukmachera Fuksiarz.pl, a także logo Kanału Sportowego. Obie firmy rozpoczęły współpracę.

Polski legalny bukmacher Fuksiarz.pl i Kanał Sportowy łączą siły. Największy w Polsce serwis sportowy na YouTube zyskuje kolejnego partnera, bo do wspólnej gry wchodzi Fuksiarz.pl jako Sponsor Kanału Sportowego.

Z początkiem maja Fuksiarz.pl stał się sponsorem Kanału Sportowego – marki, której nie trzeba szczególnie mocno przedstawiać kibicom, w szczególności fanom piłki nożnej. Po dwóch latach istnienia liczba subskrybentów Kanału szybko zbliża się do pierwszego miliona, a filmiki obejrzano już łącznie ponad 350 mln razy!

Królowie sportowego YouTube

Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski, Michał Pol i Mateusz Borek – to oni wpadli na pomysł, aby stworzyć kanał przyciągający kibiców przed ekrany telewizorów czy laptopów. To oni wraz z całą załogą Kanału Sportowego stworzyli produkt, który stał się najpopularniejszym sportowym medium na YouTube w Polsce.

“Gdy dwa lata temu zaczynaliśmy tworzyć nasz program, wierzyliśmy, że ten projekt ma sens, ma przyszłość, bo Polacy żyją sportem” – mówi o Kanale Sportowym jeden z jego założycieli, Krzysztof Stanowski.

Do tego przedsięwzięcia dołącza teraz Fuksiarz.pl jako Sponsor Kanału Sportowego. W ramach współpracy marka bukmachera pojawi się w najważniejszych formatach Kanału, czyli podczas programów takich jak Hejt Park, Dziennikarskie Zero, Stanowisko oraz Weszłopolscy. Fuksiarz.pl będzie obecny również w serwisach społecznościowych Kanału Sportowego.

Specjalna niespodzianka – zakład bez ryzyka

“Nawiązanie współpracy z Kanałem Sportowym to krok, na którym skorzysta Fuksiarz.pl oraz nasz partner. A że podpisanie umowy zbiegło się z decydującą fazą Ligi Mistrzów, cóż, nie mogliśmy darować sobie takiej okoliczności” – powiedział Marcin Szpalerski, prezes Fuksiarz.pl.

I właśnie na półfinałowe mecze Ligi Mistrzów bukmacher przygotował ofertę powitalną – zakład bez ryzyka 40 zł ze zwrotem na konto główne. W dniach od 2 maja (12:00) do 3 maja (21:00) wystarczy kliknąć specjalny link, zarejestrować się w serwisie Fuksiarz.pl i postawić promocyjny zakład, który spełnia następujące warunki:

  • dowolne zdarzenie na oba mecze półfinałowe Ligi Mistrzów
  • kurs minimalny na każde zdarzenie 1.20
  • maksymalnie 2 zdarzenia na kuponie

Zakład bez ryzyka oznacza, że jeśli typy się nie sprawdzą, gracz otrzyma zwrot 100% stawki do 40 zł, a pieniądze można wypłacić na konto bankowe albo pozostawić na kolejne gry w zakładach Fuksiarz.pl. Aby otrzymać maksymalny zwrot 40 zł w razie przegrania pierwszego kuponu, należy postawić zakład za 46 zł.

 


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog