Fuksiarz: Opinie graczy

'. get_the_author() .'

Jesteśmy nowym bukmacherem na rynku. Fuksiarz.pl to bardzo młody projekt. Cały czas rozwijamy naszą platformę. Niezależnie od wszystkiego, jesteśmy niezmiernie ciekawi opinii jakie użytkownicy mają o Fuksiarzu. Jeżeli więc chcesz pomóc nam w rozwoju produktu, przeczytaj poniższy tekst. Zajmie Ci to dosłownie 3 minuty.

Chcemy być bukmacherem świadomym, nastawionym na ciągły rozwój oraz otwartym na opinie graczy. Znaczną część opinii o Fuksiarzu czytamy na codzień. Otrzymujemy od Was codziennie feedback zarówno przez livechat, drogą mailową, jak i poprzez media społecznościowe.

Twoja opinia o Fuksiarz.pl

Jesteśmy dla Was oraz dzięki nam. Bukmacher bez graczy, znaczy tyle, co drużyna bez piłkarska bez kibiców = niewiele. Niezależnie od tego czy to gracze ogrywają Fuksiarza, czy jest na odwrót, zależy nam na tym, by mieć swoje grono wiernych kibiców. Dlatego tak istotne jest dla nas, byś zostawił swoją opinię na temat Fuksiarza.

Gdzie dodać/wysłać opinię o bukmacherze Fuksiarz?

Zostawić opinię o Fuksiarzu możesz w wielu miejscach. Poniżej wymieniamy te, które na codzień obserwujemy lub jesteśmy na nich i możesz tam liczyć na naszą odpowiedź:

  • LiveChat / e-mail

Najbardziej niezawodnym sposobem na to, by przekazać nam opinię o nas samych, są nasze kanały wewnętrzne. Oczywiście jest tak, że wtedy ta opinia pozostaje jedynie do wiedzy naszej i Twojej.

  • Twitter oraz inne media społecznościowe

Najwięcej przesiadujemy na Twitterze. Tam zazwyczaj na posterunku stoi dziennikarz Weszło – Paweł Paczul. Na TT jesteśmy dostępnie niema 24h na dobę. Masz pytanie? Problem? Wątpliwości? Śmiało pisz w wiadomościach prywatnych lub oznaczaj nasz profil.

  • Wizytówka Google

Tutaj też chętnie zobaczymy Twoją opinię o wszystkim, co związane z Fuksiarzem.

Spory z bukmacherem

Pamiętaj: Zanim zostawisz bardzo negatywną opinię, warto odezwać się do nas poprzez jeden z wyżej wymienionych kanałów. Jeśli coś nie zadziałało tak, jak powinno lub masz przeczucie, że doszło do pomyłki, daj nam znać a nasz support udzieli Ci niemal natychmiastowej odpowiedzi.

Opinie mogą być dobre, ale i krzywdzące. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadal czeka nas dużo pracy. Niemniej jednak chętnie porozmawiamy z Tobą, jeśli cokolwiek pójdzie nie tak. Z bukmacherem jest jak z dorosłym mężczyzną. Mniej istotne jak zaczyna, ważne jak kończy!

Jakie opinie do tej pory zbiera Fuksiarz?

Jako bukmacher zbieramy feedback z wielu źródeł. Od Was, jako użytkowników. Od naszych znajomych, którzy mimo iż trzymają za nas kciuki – też dostrzegają błędy. Otrzymujemy te informacje także poprzez śledzenie tego, co piszecie o nas w internecie: w tym na forach czy w mediach społecznościowych.

Największe plusy:

  • zdecydowanie Early Payout czyli promocja, dzięki które w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich w Europie, (choć nie tylko) przy dwubramkowym prowadzeniu zamykamy kupon i rozstrzygamy go, jako wygrany. Na moment naszego wejścia na rynek, byliśmy jedynym bukmacherem w Polsce, posiadającym taką ofertę
  • cashback 50% do 500 PLN bez żadnych kruczków. Przegrywasz pierwszy kupon? Na Twoje konto wraca 50% stawki. Z nią z kolei robisz, co chcesz. Grasz dalej lub wypłacasz pieniądze
  • szeroka oferta kursowa na zakłady piłkarskie
  • bonusy bez żadnych kruczków i bez konieczności obracania nimi dziesiątki razy

Minusy:

Najczęściej pojawiającymi się negatywny opiniami są te, w których mowa o braku aplikacji. Bijemy się w pierś. Prace trwają, dlatego prosimy Cię jeszcze o chwilę cierpliwości!


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog

Bio integer fringilla pharetra rhoncus. Praesent tempor erat at purus tristique, a iaculis orci rhoncus. Suspendisse placerat ante ut nisl condimentum, iaculis tristique libero iaculis.