Fuksiarz: Opinie graczy

Fuksiarz

fuksiarz pl

Jesteśmy nowym bukmacherem na rynku. Fuksiarz.pl to bardzo młody projekt. Cały czas rozwijamy naszą platformę. Niezależnie od wszystkiego, jesteśmy niezmiernie ciekawi opinii jakie użytkownicy mają o Fuksiarzu. Jeżeli więc chcesz pomóc nam w rozwoju produktu, przeczytaj poniższy tekst. Zajmie Ci to dosłownie 3 minuty.

Chcemy być bukmacherem świadomym, nastawionym na ciągły rozwój oraz otwartym na opinie graczy. Znaczną część opinii o Fuksiarzu czytamy na codzień. Otrzymujemy od Was codziennie feedback zarówno przez livechat, drogą mailową, jak i poprzez media społecznościowe.

Twoja opinia o Fuksiarz.pl

Jesteśmy dla Was oraz dzięki nam. Bukmacher bez graczy, znaczy tyle, co drużyna bez piłkarska bez kibiców = niewiele. Niezależnie od tego czy to gracze ogrywają Fuksiarza, czy jest na odwrót, zależy nam na tym, by mieć swoje grono wiernych kibiców. Dlatego tak istotne jest dla nas, byś zostawił swoją opinię na temat Fuksiarza.

Gdzie dodać/wysłać opinię o bukmacherze Fuksiarz?

Zostawić opinię o Fuksiarzu możesz w wielu miejscach. Poniżej wymieniamy te, które na co dzień obserwujemy lub jesteśmy na nich i możesz tam liczyć na naszą odpowiedź:

  • LiveChat / e-mail

Najbardziej niezawodnym sposobem na to, by przekazać nam opinię o nas samych, są nasze kanały wewnętrzne. Oczywiście jest tak, że wtedy ta opinia pozostaje jedynie do wiedzy naszej i Twojej.

  • Twitter oraz inne media społecznościowe

Najwięcej przesiadujemy na Twitterze. Tam zazwyczaj na posterunku stoi dziennikarz Weszło – Paweł Paczul. Na TT jesteśmy dostępnie niema 24h na dobę. Masz pytanie? Problem? Wątpliwości? Śmiało pisz w wiadomościach prywatnych lub oznaczaj nasz profil.

  • Wizytówka Google

Tutaj też chętnie zobaczymy Twoją opinię o wszystkim, co związane z Fuksiarzem.

Spory z bukmacherem

Pamiętaj: Zanim zostawisz bardzo negatywną opinię, warto odezwać się do nas poprzez jeden z wyżej wymienionych kanałów. Jeśli coś nie zadziałało tak, jak powinno lub masz przeczucie, że doszło do pomyłki, daj nam znać a nasz support udzieli Ci niemal natychmiastowej odpowiedzi.

Opinie mogą być dobre, ale i krzywdzące. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadal czeka nas dużo pracy. Niemniej jednak chętnie porozmawiamy z Tobą, jeśli cokolwiek pójdzie nie tak. Z bukmacherem jest jak z dorosłym mężczyzną. Mniej istotne jak zaczyna, ważne jak kończy!

Jakie opinie do tej pory zbiera Fuksiarz?

Jako bukmacher zbieramy feedback z wielu źródeł. Od Was, jako użytkowników. Od naszych znajomych, którzy mimo iż trzymają za nas kciuki – też dostrzegają błędy. Otrzymujemy te informacje także poprzez śledzenie tego, co piszecie o nas w internecie: w tym na forach czy w mediach społecznościowych.

Największe plusy:

  • zdecydowanie Early Payout czyli promocja, dzięki które w najważniejszych rozgrywkach piłkarskich w Europie, (choć nie tylko) przy dwubramkowym prowadzeniu zamykamy kupon i rozstrzygamy go, jako wygrany. Na moment naszego wejścia na rynek, byliśmy jedynym bukmacherem w Polsce, posiadającym taką ofertę
  • cashback 50% do 500 PLN bez żadnych kruczków. Przegrywasz pierwszy kupon? Na Twoje konto wraca 50% stawki. Z nią z kolei robisz, co chcesz. Grasz dalej lub wypłacasz pieniądze
  • szeroka oferta kursowa na zakłady piłkarskie
  • bonusy bez żadnych kruczków i bez konieczności obracania nimi dziesiątki razy
  • Fuks Kreator – narzędzie umożliwiające obstawianie kilku zdarzeń na ten sam mecz, co oznacza, że na jednym kuponie wskażesz np. zwycięzcę, liczbę goli i rzutów rożnych.
  • Mega Kursy – zdarzenia sportowe, które możesz wytypować po wyższych kursach bukmacherskich. Dzięki opcji BOOST możesz automatycznie powiększyć wygraną na kuponie.

Minusy:

Jeśli już ktoś nas krytykuje, to robi to głównie za brak mobilnej aplikacji na systemy iOS. To element, nad którym wciąż pracujemy. Mamy jednak pewność, że niebawem uruchomimy apkę, która będzie obłsugiwała urządzenia oparte o iOS, czyli iPhone’a. W naszym zespole programstycznym trwają zaawansowane prace w tym zakresie.

Tymczasem możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem aplikacji na Android. Została ona zaprojektowana w ten sposób, żeby użytkownik mógł skorzystać ze wszystkich funkcji dostępnych na Fuksiarz.pl. Przy użyciu telefonu lub tabletu z systemem operacyjnym Android postawisz wszystkie rodzaju kuponów, a także skorzystasz z bonusów i narzędzi takich jak Fuks Kreator czy Early Payout.

Zdajemy sobie też sprawę, że warto posiadać transmisje live do wydarzeń sportowych. Rozumiemy, że są typerzy, którzy w wolnej chwili chcą postawić kupon, a także w tym samym miejscu obejrzeć mecz piłki nożnej czy tenisa ziemnego. Transmisje u bukmacherów są coraz częstsze, dlatego my również zajmiemy się tym tematem. Spróbujemy pozyskać prawa TV, żebyś na Fuksiarz.pl i aplikacji mobile mógł oglądać najciekawsze wydarzenia sportowe.

Stoimy po stronie prawa

Otrzymując pozytywną rekomendacje od Ministerstwa Finansów potwierdziliśmy, że jesteśmy stabilnym podmiotem respektującym wszystkie założenia ustawy hazardowej. W 2020 roku otrzymaliśmy licencję na zakłady sportowe, która będzie trwała minimum sześć kolejnych lat. Zostaliśmy zweryfikowani przez organy rządowe, co pokazuje, że jesteśmy całkowicie legalnym bukmacherem na rynku.

Zaufał nam Krzysztof Stanowski

Naszym ambasadorem jest Krzysztof Stanowski, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. To osoba kojarzona nie tylko ze światem sportu, bo jego programy publicystyczne odbijają się szerokim echem również w pozostałych środowiskach. Jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego słynie z ostrego pióra i ciętego języka. Co Stanowskiemu najbardziej podoba się na Fuksiarz.pl? Z jego komentarza wynika, że bonus powitalny bez obrotu, a także funkcja Early Payout – pełną opinie na temat naszych usług znajdziecie w tym miejscu.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog