Fuksiarz.pl nawiązuje współpracę z Polską Federacją Padla

Fuksiarz

Z dumą ogłaszamy, że dołączyliśmy do grona sponsorów Polskiej Federacji Padla. Współpraca rozpoczęła się towarzyskim meczem przedstawicieli obu podmiotów.

Polska Federacja Padla – Działalność i historia

Polska Federacja Padla to organizacja zrzeszająca pasjonatów tego sportu, zarówno na poziomie amatorskim jak i profesjonalnym. Jej głównym celem, zapisanym w statucie PFP jest promocja gry w padla i szerzenie wiedzy o tym sporcie.  Federacja wspiera wszystkich zainteresowanych  rozwojem tej dyscypliny sportowej, w tym zawodników, graczy początkujących, młodzież oraz seniorów – wszystkie osoby które czują potrzebę ruchu i szukają sportu, z którego mogą czerpać radość i satysfakcję.

Powstała w 2017 roku i od tego czasu działa na polskim rynku na rzecz rozwoju padla poprzez promocje, edukację i doradztwo w zakresie rozwoju tej dyscypliny sportowej. W roku 2018 r. PFP dołączyła do Światowej Organizacji Padla. Jest także współzałożycielem Europejskiej Federacji Padla zrzeszającej 16 krajów europejskich. Ambicją federacji jest, aby społeczność zrzeszająca fanów padla rywalizowała na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Bardzo cieszymy się, że dołączył do nas nowy, ważny partner. Partner, którego siła rynkowa systematycznie rośnie i dla którego padel- tak ciekawa dyscyplina sportu- stanowi mocną bazę dla sportowych inwestycji. Liczymy na długofalową, owocną współpracę. – podkreśla Marcin Potrzebowski, prezes Polskiej Federacji Padla

Z dumą dołączamy do grona podmiotów wspierających Polską Federację Padla. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom zwiększy się popularność tej dyscypliny sportowej w Polsce. Cieszy nas fakt, że już na początku działalności Fuksiarza nawiązujemy relację właśnie z takim partnerem – powiedział Radosław Baran, członek zarządu spółki Bukmacherska sp. z o.o, do której należy Fuksiarz.pl.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog