Fuksiarz sponsorem gali STRIFE MMA 2

Fuksiarz

Grafika przedstawia logo Fuksiarz.pl i STIFE MMA.

Rozgłos za wszelką cenę, trashtalk, głośne nazwiska bez umiejętności — to opis, który można przypasować do większości freakowych organizacji, które zalewają polską scenę MMA. Lubelska organizacja STRIFE to zupełne zaprzeczenie, wspomnianych przymiotów. Powiew normalności w świecie sportów walki. Chcecie się przekonać? Będzie ku temu okazja. Już 25 czerwca 2022 roku wracają ze swoją drugą galą!

Miło nam ogłosić, że jednym ze sponsorów podczas zbliżającego się wydarzenia spod szyldu STRIFE będziemy my — Fuksiarz.pl! Chcesz postawić zakłady na STRIFE 2? Sprawdź naszą ofertę i postaw wybrane zdarzenia z całej karty.

Chcesz kupić bilety na galę z 20% zniżką? Wejdź w podany link i podczas zakupu użyj kodu rabatowego FUKSIARZ.

STRIFE – co to za organizacja?

STRIFE wywodzi się z Puław i jej głównym celem jest zbudowanie mostu pomiędzy amatorskim a zawodowym MMA. Organizacja chce serwować widowisko na najwyższym poziomie, pokazywać światu młode talenty i umożliwiać dobrze rokującym zawodnikom na przedostanie się na salony mieszanych sztuk walki.

Zapowiedź gali STRIFE 2

Druga odsłona gali STIFE MMA odbędzie się w Grupa Azoty Arena w Puławach. Sympatyków mieszanych stuk walki czeka aż 10 starć polskich i międzynarodowych zawodników MMA. W walce wieczoru Bartłomiej Kopera zmierzy się z Romanem Kurashvilim.

Podczas STFIFE 2 dojdzie także po raz pierwszy w historii organizacji do walki kobiet. Róża Gumienna zawalczy z pochodzącą z Brazylii Kethylen Rothenburg. Te i wiele innych interesujących zestawień będzie można obejrzeć już 25.06.2022.

Obstawiaj gaę STRIFE 2 bez ryzyka do 500 zł

W Fuksiarz.pl obstawisz galę nachodzącą galę STRIFE 2 i inne wydarzenia sportowe bez ryzyka do 500 zł! Zarejestruj swoje konto w Fuksiarz. Następnie postaw swój pierwszy kupon, spełniający warunki promocji. Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymasz nawet 500 zł w ramach bonusu powitalnego. Otrzymane środki nie wymagają obrotu! Możesz grać dalej lub wypłacić je od razu na konto bankowe.

Karta walk STRIFE 2

Główną atrakcją gali STRIFE 2 będzie pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Bartłomiejem Koperą a Romanem Kurashvilim. Drugą walką wieczoru będzie z kolei starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Kamilem Gawryjołkiem, a Damianem Olszewskim.

MAIN EVENT:

Bartłomiej Kopera vs Roman Kurashvili (waga lekka)

CO-MAIN EVENT:

Kamil Gawryjołek vs Damian Olszewski (waga ciężka)

KARTA GŁÓWNA:

Róża Gumienna vs Kethylen Rothenburg (waga kogucia kobiet)

Patryk Grabowski vs Michał Dreczkowski (waga półciężka)

Łukasz Nowak vs Borys Dzikowski (waga średnia)

Wiktor Zalewski vs Robert Ceremuga (waga półśrednia)

Hugo Deux vs Diego Emanuel (waga lekka)

KARTA SEMI-PRO:

Kacper Cholewa vs Marcin Skarżycki (waga lekka)

Grzegorz Łukaszuk vs Bartosz Kowal (waga średnia)

Iwo Baraniewski vs Wojciech Kaźmieruk (waga ciężka)

STRIFE 2. Kursy bukmacherskie

W walce wieczoru zdecydowanym faworytem Bartłomiej Kopera. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.35. W przypadku potencjalnej wygranej jego rywala gracze Fuksiarz.pl mogą trafić kurs wynoszący aż 2.95! Poniżej przedstawiamy mnożniki na czołowe walki zbliżającej się gali. Kursy na wszystkie pojedynki znajdziecie w ofercie zakładów na Fuksiarz.pl.

Kurs 1 Walka Kurs 2
1.35 Kopera – Kurashvili 2.95
1.40 Gawryjołek – Olszewski 2.75
1.22 Gumienna – Rothenburg 3.85
1.45 Grabowski – Dreczkowski 2.55

 


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog