Tyson Fury vs Deontay Wilder 3 – zakłady i typy na walkę

Fuksiarz

boks-typy

 “Jesteś słaby, zostaniesz znokautowany” — to jedno z dosadnych stwierdzeń Tysona Fury’ego przed jego trzecią walką z Deontayem Wilderem. Zawodnicy nie żywią do siebie sympatii, co uwidacznia się na konferencjach prasowych. Zakłady, typy i kursy na walkę Fury vs Wilder III są jednym z najgorętszych tematów środowiska sportowo-bukmacherskiego w ostatnich dniach. Zdecydowanym faworytem kursów jest Tyson Fury, który będzie bronił swój pas WBC wagi ciężkiej. 

Fury vs Wilder 3 – kursy bukmacherskie 

Zdecydowanym faworytem według kursów bukmacherskich jest Tyson Fury. Zwycięstwo Brytyjczyka to kurs 1.30. W przypadku udanego rewanżu Deontaya Wildera gracze trafią mnożnik, wynoszący 3.25. W ofercie Fuksiarz znajduje się także sporo dodatkowych zdarzeń. Nasi gracze mogą postawić m.in.:

  • sposób zwycięstwa  
  • wygrana w konkretnej rundzie
  • Fury lub Wilder będą liczeni 
  • liczba rund 

Zapowiedź walki Fury vs Wilder 3

Tyson Fury i Deontay Wilder spotkają się w ringu po raz trzeci. Pierwsza walka zakończyła się remisem. W drugiej “The Gypsy King” zdominował swojego rywala, nokautując go w 7. rundzie pojedynku. Tym sposobem wygrał pas wagi ciężkiej WBC. Walka Fury vs Wilder jest największym wydarzeniem bokserskim w 2021 roku. Walka z pewnością przyniesie ogrom emocji  zarówno dla sympatyków boksu i graczy zakładów bukmacherskich.    

Tyson Fury | Sylwetka

Tyson Fury to aktualnie najjaśniejsza postać wagi ciężkiej w boksie. “The Gypsy King” jest aktualnie niepokonany. Na swoim koncie posiada 30 zwycięstw, z czego 21 przez nokaut. Ogromnym atutem Brytyjczyka jest duża rozpiętość ramion — 216 cm. Fury dzięki temu może trzymać swoich przeciwników na dystans, skutecznie ich punktując. Tyson Fury w swojej karierze pokonał m.in. Derecka Chisorę, Władimira Kliczko, czy właśnie swojego przyszłego przeciwnika — Deontaya Wildera.

Deontay Wilder | Sylwetka 

Wilder ma na swoim koncie już 44 zawodowe walki. Został pokonany jedynie raz w karierze przez Tysona Fury’ego. Niesamowitą statystyką jest fakt, że wygrał 42 walki, z czego aż 41 przez nokaut. Wilder posiada niezwykle silny cios i na tym bazuje podczas swoich walk. Jego atut udało się wykluczyć jedynie aktualnemu mistrzowi WBC wagi ciężkiej, który wypunktował “The Bronze Bomber”. 

Fury vs Wilder 3 – typy bukmacherskie

W walce spotka się dwóch topowych zawodników wagi ciężkiej. Rezultat wbrew kursom nie jest tak oczywisty. Wilder jest wspaniałym i niezwykle atletycznym zawodnikiem. Jego cios jest w stanie zagrozić Fury’emu, co udowodnił w ich pierwszej walce. Tyson Fury jest uznawany przez wielu ekspertów za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej obecnie. Zna doskonale swojego przeciwnika i ponownie zechce zniwelować jego atuty.

Według nas Fury znów pokaże najwyższą klasę i skończy swojego rywala, jeszcze przed ostatnim sygnałem, kończącym walkę. Kurs na taki zakład wynosi 1.95. 

Gdzie oglądać walkę Fury vs Wilder? 

Wspaniałą wiadomością dla fanów boksu jest fakt, że walka Fury vs Wilder III zostanie pokazana w telewizji publicznej. Fani boksu dodatkowo będą mogli obejrzeć najlepszego ciężkiego w Polsce — Adama Kownackiego.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog