Gdzie obstawiać MŚ 2022?

Darek

Przebywając w Polsce musisz zdawać sobie sprawę z tego, że Mistrzostwa Świata 2022 możesz obstawiać tylko u legalnych bukmacherów. Wśród tego rodzaju firm powinieneś przebierać, jeśli chcesz typować Mundial w Katarze. W tym miejscu wskażemy, gdzie warto robić zakłady na MŚ 2022. Co więcej, przedstawimy dodatkowe funkcje bukmachera, które możesz wykorzystać z w trakcie turnieju.

Bukmacherzy na Mistrzostwa Świata 2022

🚀 Czyniąc długą historię krótką…na MŚ 2022 polecamy bukmachera Fuksiarz.pl. To firma z bonusem dla nowych graczy, a więcej jej atutów w kontekście obstawiania Mundialu poznacie w dalszej części artykułu!

Przed Mundialem, jak i w trakcie rozgrywek wielu nowych graczy zastanawia się u jakiego bukmachera obstawiać mecze? To okres, gdy do gry wchodzi wielu użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z zakładów bukmacherskich. Dlatego nie może dziwić, że początkowo nie wiedzą oni jak poruszać się po tym rynku. Należysz do tego grona? W takim razie pomożemy ci podjąć słuszną decyzję. Czym na początku powinieneś się kierować?

Typy na MŚ 2022 powinny być realizowane u bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Internet jest trudny do ograniczenia, co może prowadzić do tego, że trafisz na stronę nielegalnego bukmachera. Korzystanie z tego rodzaju firmy może mieć dla ciebie negatywne konsekwencje prawne. Jakie? Np. karę grzywny. Dlatego tak istotne jest, żeby bukmachera na Mistrzostwa Świata wywodził się z grona legalnych operatorów.

Co dalej? Chcąc obstawiać Mundial staniesz przed dylematem: typować stacjonarnie czy online? W tej pierwszej opcji zawsze będziesz musiał udać się do lokalu w celu przygotowania kuponu. W graniu przez internet masz dostęp do oferty bukmachera 24 godziny na dobę. Co więcej, oferta online jest szersza niż ta w placówce naziemnej.

Jakiego bukmachera na Mundial wybrać?

Na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacherzy prześcigają się w specjalnych ofertach, bonusach i zakładach. Zdają sobie oni sprawę, że wtedy wielu kibiców chce postawić kupon na Biało-Czerwonych lub pozostałe reprezentacje. Który bukmacher jest najlepszy z tego grona?

👉 Fuksiarz.pl to legalna firma, która posiada wszystkie wymagane zgody od Ministerstwa Finansów. To bukmacher działający na rynku od 2021 roku, a w tym czasie zdążył wyróżnić się na tle konkurencji. Czym? Oferując bonus powitalny bez obrotu, rozliczając zakłady na twoją korzyść przy dwubramkowym prowadzeniu drużyny, a także stosując cashback dla stałych użytkowników. Korzystając z zakładów na MŚ 2022 u tego bukmachera będziesz mógł użyć każdą wymienioną wcześniej funkcje.

Dlaczego polecamy obstawianie Mundialu na Fuksiarz.pl? Oto główne powody:

✅ Łatwy do wykorzystania zakład bez ryzyka przez nowych klientów
✅ Early Payout, czyli wcześniejsze rozliczenie kuponu w meczach Mistrzostw Świata
✅ Cashback bez końca – szansa na odzyskanie postawionej stawki w meczach Mundialu
✅ Aplikacja mobile na system Android
✅ Zakłady online dostępne przez całą dobę
✅ Kursy na spotkania MŚ 2022, ale też pozostałe rozstrzygnięcia w grupach, fazie pucharowej
✅ Zakłady dodatkowe na turniej: król strzelców, najlepszy bramkarz

Katar 2022: oferta na Fuksiarz.pl

Na Fuksiarz.pl Mistrzostwa Świata 2022 dominują w ofercie tego bukmachera. Jesteśmy pewni, że firma ta pozwoli na obstawianie wszystkich 64 spotkań w turnieju. Mundial rozpocznie się 20 listopada, a zakończy 18 grudnia. To okres, kiedy to Fuksiarz będzie dysponował też zakładami na żywo w spotkaniach MŚ 2022.

mś 2022

Jak oferta wygląda w szczegółach? To bukmacher, który w meczach Mundialu otwiera średnio ponad 200 rynków w trybie pre-match. Co to oznacza? To że w spotkaniu Polska – Meksyk czy Hiszpania – Niemcy możesz zagrać wiele rozstrzygnięć. Nie musisz koncentrować się tylko na tym, kto wygra? Oto główne zakłady, które zagrasz w każdym meczu:

 • wynik 1X2,
 • podwójna szansa,
 • obie drużyny strzelą,
 • remis – nie ma zakładu,
 • dokładny wynik,
 • suma goli: poniżej/powyżej,
 • handicap,
 • wynik 1./2. połowy,
 • zakłady łączone,
 • strzelcy,
 • rzuty rożne,
 • faule,
 • zakłady specjalne.

W zakładach na MŚ 2022 Fuksiarz udostępnia też długoterminowe kursy. O co chodzi? O to, że dzięki nim możesz przewidzieć:

 • kto wygra turniej,
 • kto zostanie królem strzelców,
 • kto wyjdzie z grupy,
 • na jakim etapie odpadnie z rozgrywek?

To przykładowe zdarzenia, które znajdziesz na stronie fuksiarz.pl i aplikacji mobilnej. Jeśli posiadasz telefon z Androidem, to przed lub w trakcie Mundialu możesz za darmo zainstalować aplikacje od Fuksiarza. Tam znajdziesz pełną ofertę tego bukmachera.

Bonusy na Mundial

Takie turnieje jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej sprzyjają bonusom bukmacherskim. Często bywa tak, że firmy w tym okresie aktywują dodatkową promocje, żeby zachęcić do siebie nowych użytkowników. Jedną z przesłanek, dla której polecamy Fuksiarza jest zakład bez ryzyka jako bonus powitalny. To intuicyjna oferta, z której łatwo skorzystać po rejestracji konta.

zakład bez ryzyka

💰 Od bukmachera Fuksiarz na start możesz otrzymać 500 złotych zwrot stawki. Stanie się tak, jeśli po rejestracji obstawisz kupon złożony z przynajmniej 2 typów po kursach minimalnych 1.60. W razie porażki – otrzymasz zwrot połowy stawki do maksymalnej kwoty 500 zł. To pieniądze, które od razu będą do twojej dyspozycji, bez warunków obrotu.

Aby kupon został zakwalifikowany do gry bez ryzyka jego minimalna stawka powinna wynieść przynajmniej 50 zł. Promocja dla nowych graczy Fuksiarza działa w meczach Mistrzostw Świata. Co to oznacza? To że na pierwszym kuponie możesz umieścić zakłady z oferty MŚ 2022.

Early Payout

Mecze na Mistrzostwach Świata mogą mieć wiele zwrotów sytuacji, ale dzięki ofercie Fuksiarza możesz się przed nimi zabezpieczyć. W jaki sposób? Dzięki promocji Early Payout, która ma swoje zastosowanie również w spotkaniach Mundialu 2022. Na czym polega?

Jeśli wytypujesz zakład na zwycięstwo gospodarzy lub gości, to bukmacher twój kupon automatycznie zakwalifikuje do oferty Early Payout. Polega ona na tym, że w sytuacji, gdy twój faworyt wyjdzie na 2 gole przewagi – Fuksiarz rozlicza taki kupon jako wygrany. Bez względu na to ile pozostało do końca meczu lub czy końcowy wynik ulegnie zmianie. Gdy wskazana przez ciebie drużyna osiągnie taką przewagę – możesz cieszyć się z wygranej.

Cashback bez limitu na Mistrzostwa Świata 2022

Mudial 2022 w zakładach Fuksiarz.pl to też okazja do tego, żeby odzyskać część stawki za przegrane kupony. Bądźmy uczciwi – nie znamy typera, który miałby 100% skuteczności. Porażka jest wpisana w tą rozrywkę, ale w trakcie MŚ na Fuksiarz.pl możesz odzyskać ułamek tych strat. W jaki sposób? Za sprawą promocji cashback bez limitu, którą objęci są wszyscy zarejestrowani klienci tego bukmachera.

cashback bez limitu

Co trzeba zrobić, żeby zakwalifikować się do cashbacku bez limitu? Wystarczy, że w trakcie Mistrzostw Świata będziesz typował zakłady z zakładki Cashback. Bonusowi, czyli zwrotowi stawki podlegają tylko przegrane kupony. Wartość bonifikaty zależy od tego, ile zdarzeń obstawisz. Minimalny zwrot to 5% (pojedynczy kupon), a maksymalny 50% (kupon posiadający 15 typów).

Odebrane bonusy w ramach cashbacku bez limitu nie podlegają obrotowi. Na jednym kuponie możesz maksymalnie uzyskać 200 złotych.

Obstawianie MŚ 2022

Sam zdecyduj, gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata 2022, a nasz artykuł traktuj tylko jako formę porady. Fuksiarz nie jest jedynym bukmacherem na rynku, bo pozostali również dysponują licencją Ministerstwa Finansów. To jest ważne, żebyś wybierał tylko spośród legalnych operatorów.

Obstawianie Mundialu to intensywny czas, bo początkowo w fazie grupowej w ciągu jednego dnia będzie odbywać się nawet po trzy spotkania. W Katarze wystąpi 32 reprezentacje – w tym gronie znajduje się Polska, która zagra w grupie C. W pierwszej części turnieju Biało-Czerwoni zagrają z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Czas pokaże czy podopieczni Czesława Michniewicza zdołają awansować do 1/8 finału. W Fuksiarzu postawisz kupon na tego rodzaju zdarzenie. Ba, bukmacher ten daje większe szanse na to, że Polska awansuje dalej (kurs 1.80).

Mistrzostwa Świata obstawisz przez internet właśnie na stronie Fuksiarz.pl i aplikacji mobile. Aby tak się stało najpierw powinieneś zarejestrować konto u tego bukmachera. Co dalej? Wykonanie depozytu pozwoli ci odebrać bonus na start, a także postawić pierwszy kupon na MŚ w Katarze. Co zrobić, żeby wypłacić wygraną? Zweryfikuj dane osobowe dokumentem tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji środki będziesz mógł podjąć o dowolnej porze.


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.