Hubert Hurkacz – Pedro Martinez typy i kursy bukmacherskie

Darek

W kontekście Huberta Hurkacza powoli przyczepia się łatka tenisisty, który nie umie grać w turniejach Wielkiego Szlema. Popularny Hubi często zawodzi w tych najważniejszych startach. Dlatego polski zawodnik musi się mieć na baczności na inauguracje Australian Open 2023. W teorii jego rywal jest niżej notowany, ale Hurkacz w przeszłości przegrywał w wielkoszlemowych imprezach z zawodnikami z niższym rankingiem. Jak będzie tym razem?

👉 Typuj mecze Huberta Hurkacza na stronie Fuksiarz.pl 👈

Najważniejsze informacje

🗓️ Kiedy mecz? 16 stycznia (poniedziałek)
⌚ O której godzinie? Około 2:30
💣 Kto jest faworytem? Hubert Hurkacz
📊 Gdzie obstawiać? Fuksiarz.pl
📈 Kurs na wygraną Huberta Hurkacza: 1.06
🔎 Ostatni bezpośredni pojedynek: 2:1 Hurkacz

Co typować w meczu Hurkacz – Martinez na AO 2023?

Pedro Martinez to rywal, którego Hubert Hurkacz zna. W poprzednim sezonie grali ze sobą raz – w Monte Carlo górą był Polak 2:1 w setach. Tamto spotkanie zostało rozegrane na ceglanym korcie, a w Melbourne rywalizacja odbywa się na nawierzchni hard. Na podobnym korcie Hurkacz wygrał z Martinezem w kwalifikacjach do US Open 2018. To oznacza, że jak na razie Wrocławianin przeciwko Hiszpanowi zawsze odnosi zwycięstwa.

Hurkacz na pewno będzie miał w pamięci wygrane mecze z Martinezem. Wysokie morale mogą pomóc w dobrym otwarciu spotkania przez Hubiego. Polak optymalnie czuje się na twardych kortach, a więc nawierzchnia powinna służyć grze naszego reprezentanta. Martinez, jak na Hiszpana przystało, woli grać na mączce.

🧐 Co typujemy? W turniejach Wielkiego Szlema Hubert Hurkacz to wielka niewiadoma. Ostatnie jego występy to odpadnięcie w 1. rundzie Wimbledonu, a także porażka w 2. serii gier na US Open. W Australian Open gra toczy się do trzech wygranych setów. Typujemy, że Hubi zwycięży z Pedro Martinezem, ale jego rywal urwie przynajmniej jednego seta. Zakład: Martinez wygra seta po kursie 2.27 w Fuksiarzu.

hurkacz typy

Hurkacz – Martinez kursy bukmacherskie

Bukmacherzy znają ograniczenia Hurkacza w Wielkim Szlemie, ale mimo to i tak Polak jest wielkim faworytem do zwycięstwa. To w końcu 11. zawodnik rankingu ATP. Pedro Martinez w tej klasyfikacji znajduje się na 58. lokacie. Co jednak ciekawe, w Australian Open na przestrzeni kariery doszedł dalej niż Hurkacz. Hiszpan w 2021 roku wystąpił w 3. rundzie tego turnieju. Dla Polaka najlepszy wynik w Melbourne to 2. runda.

📈 Kursy na zwycięzcę meczu:

  • Hubert Hurkacz – 1.06
  • Pedro Martinez – 9.40

W nowym roku Hubert Hurkacz rozegrał cztery mecze o stawkę. Polak brał udział w United Cup, gdzie pokonał Alexandra Bublika i Stana Wawrinkę. Z kim przegrywał? Nie sprostał Matteo Berrettiniemu i Taylorowi Fritzowi. Tymczasem Pedro Martinez grał ze znacznie niżej notowanymi tenisistami. Hiszpan na turnieju w Pune zwyciężył z Ramkumarem Ramanathanem i Sebastianem Baezem. Uległ natomiast Aslanowi Karatsevowi.

Jak wynika z kursów bukmacherskich najbardziej realnym scenariuszem jest wygrana Huberta Hurkacza 3:0. Zakład na takie rozstrzygnięcie możesz postawić po kursie 1.52 w serwisie Fuksiarz.pl.

🎾 Analiza meczu

Hubert Hurkacz to zdecydowanie bardziej utytułowany, a także renomowany tenisista. Wystarczy porównać jego dokonania z Pedro Martinezem. Polak ma na swoim koncie pięć tytułów ATP, w tym jeden Masters. Hiszpan wygrał tylko jedną imprezę rangi ATP. Co więcej, najwyżej w rankingu był sklasyfikowany na 40. lokacie. Hubi tymczasem może pochwalić się miejscem w pierwszej „10”.

hurkacz kursy
Wielu ekspertów twierdzi, że kiedy Hubert Hurkacz gra ofensywnie, to wówczas najlepiej punktuje. Kluczem do zwycięstwa przeciwko Pedro Martinezowi będzie umiejętność skracania wymian. Hiszpanie słyną z tego, że potrafią operować piłką z głębi kortu. Dlatego Hurkacz powinien bazować na swoim serwisie, a także ofensywnej grze. Ta jest coraz lepsza, o czym świadczą częste wycieczki do siatki w wykonaniu polskiego zawodnika.

Kiedy i o której jest mecz Hurkacz – Martinez?

Spotkanie Huberta Hurkacza w 1. rundzie AO 2023 zostało zaplanowane na 16 stycznia (poniedziałek). Zgodnie z planem gier Polak ma wyjść na kort około 2:30 czasu polskiego.


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.