Hubert Hurkacz – Richard Gasquet typy i kursy bukmacherskie

Darek

Hubert Hurkacz turniej Masters w Madrycie rozpocznie od starcia z Richardem Gasquetem. Do tej pory Polak tylko raz grał z Francuzem. Co jednak z jego perspektywy pozytywne – zwyciężył z nim przed dwoma laty. Wówczas mecz odbywał się na twardej nawierzchni, a tym razem będzie to mączka. Korty ceglane nie są tymi, na których Hurkacz czuje się najlepiej.

Najważniejsze informacje

🗓️ Kiedy mecz? 28 kwietnia (piątek)
⌚ O której godzinie? 13:00
💣 Kto jest faworytem? Hubert Hurkacz
📊 Gdzie obstawiać? Fuksiarz.pl
📈 Kurs na wygraną Świątek: 1.26
🔎 Ostatni bezpośredni pojedynek: Hurkacz 2:0 (luty 2021)

🎾 Typy na mecz Hurkacz – Gasquet

Zdecydowanie wyżej w rankingu ATP plasuje się Hubert Hurkacz. Polak aktualnie zajmuje 15. miejsce, a Richard Gasquet 43. lokatę. Wydaje się, że czasy świetności Francuza już przeminęły. Gasquet niegdyś należał do TOP 20 tenisistów na świecie. Teraz powoli schodzi ze sceny. Hurkacz jest od niego o 11 lat młodszy.

Ani Polak, ani Francuz nie są specjalistami od gry na mączce. Richard Gasquet turniej w Madrycie rozpoczął od 1. rundy. We środę pewnie pokonał Martina Landaluce 2:0 w setach. Ostatnio jednak brakuje u niego zwycięstw z zawodnikami z czołówki. W ubiegłym tygodniu przegrał z Damirem Dzumhurem. To pokazuje, że Gasquet znacznie obniżył loty.

🧐 Co typujemy? W tym sezonie bilans Hurkacza na mączce to 2 zwycięstwa i 2 porażki. Ostatnio w Monte Carlo uległ jednak nie byle komu, bo Jannikowi Sinnerowi. Aspiracje polskiego zawodnika są wysokie. Przed rokiem w Madrycie przegrał z Novakiem Djokovicem w ćwierćfinale tego turnieju. Gasquet może postawić trudne warunki, ale typujemy, że ostatecznie to Polak wyjdzie cały z tego pojedynku. Zakład na liczbę gemów: powyżej 21.5 po kursie 1.80 w Fuksiarzu.

typ hurkacz
👉 Typuj na Fuksiarz.pl

Hurkacz – Gasquet kursy bukmacherskie

Dla bukmacherów zdecydowanym faworytem tego starcia jest Hubert Hurkacz. Jak na razie nie jest to najlepszy sezon w wykonaniu Polaka, ale Hubi i tak prezentuje wyższy poziom niż Richard Gasquet. Francuz na ceglanej nawierzchni może ustępować fizycznie naszemu reprezentantowi. Jeśli chodzi o przygotowanie motoryczne, to do Huberta Hurkacza nigdy nie było zastrzeżeń. A na wolnych kortach to ma duże znaczenie.

📊 Kursy na zwycięstwo:

  • Hubert Hurkacz – 1.26
  • Richard Gasquet – 3.95

W Monte Carlo Hurkacz rozegrał trzy mecze i za każdym razem były one rozstrzygane w trzech setach. Czy podobnie będzie w rywalizacji z Richardem Gasquetem?

  • Hurkacz wygra 2:1 – kurs 3.60
  • Gasquet wygra 2:1 – kurs 7.80

W zakładach na Fuksiarz.pl znajdziesz też typy na dokładną liczbę setów. W tym przypadku nie musisz przewidywać, kto wygra, a jedynie to, ile setów obejrzymy w tym pojedynku?

  • 2 sety – 1.45
  • 3 sety – 2.60

Hurkacz – Gasquet H2H

📈 Rok 2021, Dubai (twarda nawierzchnia): Hurkacz – Gasquet 6:3, 6:4


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.