Iga Świątek – Lesya Tsurenko typy i kursy bukmacherskie

Darek

Iga Świątek walczy o trzeci z rzędu tytuł w Rzymie. Włoskie korty wyjątkowo służą naszej zawodniczce. Od 2021 roku jest tam niepokonana i wiele wskazuje na to, że Świątek podtrzyma zwycięską passę. Jej najbliższa rywalka, Lesya Tsurenko jest zdecydowanie niżej notowaną zawodniczką. Przed rokiem nasza reprezentantka zwyciężyła z nią oddając jej zaledwie jednego gema.

Najważniejsze informacje

🗓️ Kiedy mecz? 14 maj (niedziela)
⌚ O której godzinie? 15:00
💣 Kto jest faworytem? Iga Świątek
📊 Gdzie obstawiać? Fuksiarz.pl
📈 Kurs na wygraną Świątek: 1.01
🔎 Ostatni bezpośredni pojedynek: Świątek 2:0 (maj 2022)

Typy na mecz Świątek – Tsurenko

Iga Świątek to liderka rankingu WTA, z kolei Lesya Tsurenko plasuje się na 68. miejscu. To pokazuje dysproporcje, jaka jest pomiędzy obiema tenisistkami. Polka świetnie zainaugurowała rywalizację w Rzymie od zwycięstwa 6:0, 6:0 nad Anastasią Pawluczenkową. Tym samym potwierdziła, że na Foro Italico czuje się jak ryba w wodzie.

W konfrontacji ze Świątek trudno upatrywać jakichkolwiek szans dla Tsurenko. Dla Ukrainki będzie to już trzeci mecz w Rzymie. W poprzednich rundach pokonała Elinę Svitolinę i Bernardę Perę. Bez straty seta, co pokazuje, że Tsurenko jest w dobrej dyspozycji. Nie mamy jednak wątpliwości, że na Igę Świątek to zdecydowanie za mało.

🧐 Co typujemy? Iga Świątek, gdy jest w formie, to często wygrywa 6:0 w secie. Wie o tym Lesya Tsurenko, która na ubiegłorocznym Roland Garros przegrała jedną partię w takim stosunku gemowym. Nie spodziewamy się długiego meczu, dlatego typujemy liczbę gemów poniżej 15.5 po kursie 2.25 w Fuksiarzu.

typy światek tsurenko
👉 Typuj bez ryzyka do 500 zł na Fuksiarz.pl

🎾 Świątek – Tsurenko kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest nie tylko faworytką starcia z Lesyą Tsurenko, ale też całego turnieju. Z imprezą pożegnała się już Aryna Sabalenka, główna przeciwniczka Polki. Ze względu na nawierzchnię Iga Świątek w Rzymie gra swój optymalny tenis. W tym miejscu ją wyjątkowo trudno pokonać. Przypomnijmy: to mistrzyni tego turnieju z 2021 i 2022 roku.

📊 Kursy na zwycięstwo:

  • Iga Świątek – 1.01
  • Lesya Tsurenko – 16.00

Bukmacherzy spodziewają się pewnego zwycięstwa Polki 2:0 w setach (kurs 1.10).

W zakładach Fuksiarz możesz typować dokładny wynik 1. seta. Do tej pory obie zawodniczki zmierzyły się ze sobą tylko raz. Przed rokiem na French Open Polka wygrała 2:0 w setach. W 1. partii padł rezultat 6:2, a w drugiej 6:0.

Świątek – Tsurenko H2H

📈 Rok 2022, Paryż (ceglana nawierzchnia): Świątek – Tsurenko 6:2, 6:0


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.