Krzysztof Stanowski został ambasadorem bukmachera Fuksiarz.pl

Fuksiarz

Fuksiarz.pl to nowy bukmacher na polskim rynku, który od samego początku zyskał sympatię wielu graczy. Bukmacher postawił przede wszystkim na innowacyjność, atrakcyjne promocje i satysfakcję klientów. Fuksiarz z dumą może pochwalić się także dużym wsparciem medialnym. Jego ambasadorem został słynny dziennikarz sportowy – Krzysztof Stanowski. Przy okazji tej współpracy, Fuksiarz.pl zyskał także swojego pierwszego partnera, którym jest Grupa Weszło.

Fuksiarz.pl z nowym ambasadorem, Krzysztofem Stanowskim 

Krzysztof Stanowski jest polskim dziennikarzem i publicystą, który założył popularną w kręgach sportowych Grupę Weszło. Wspomniany projekt składa się z trzech kanałów medialnych – portalu sportowego, radia oraz telewizji. Przez niepowtarzalny charakter, Grupa Weszło, jak i jej założyciel zyskali wielu sympatyków w całej Polsce. Teraz Krzysztof Stanowski stał się także twarzą bukmachera Fuksiarz.pl, którego będzie wspierał na płaszczyźnie medialnej i marketingowej.

Chcemy, aby Fuksiarz.pl był jakiś. Nie chcemy budzić kontrowersji za wszelką cenę, ale zależy nam na rozpoznawalności oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców. Zarówno cała Grupa Weszło, jak i Krzysztof Stanowski, znani są z nieszablonowego stylu. Jesteśmy przekonani, że jako bukmacher zyskamy na tej współpracy wizerunkowo. Nasza obecność na Weszło to nie tylko czerpanie z korzyści, jakie daje ten serwis. My także dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju Grupy Weszło. Posiadamy w zespole wielu specjalistów z różnych dziedzin i jestem głęboko przekonany, że będziemy w stanie wypracować efekt unikalnej synergii w świecie sportu i zakładów sportowych” – podkreśla Marcin Szpalerski, CEO Fuksiarz.pl

Dlaczego Fuksiarz.pl?

Fuksiarz.pl zyskał wsparcie w osobie Krzysztofa Stanowskiego, a tan podczas obwieszenia współpracy na swoich mediach społecznościowych podkreślił atuty nowego bukmachera. Szczególną uwagę ambasadora przykuły innowacyjne promocje. Krzysztofowi Stanowskiemu szczególnie spodobała się funkcja Early Payout, która potwierdza, że 2:0 to absolutnie bezpieczny wynik, o jeśli obstawimy na Fuksiarz.pl. Dzięki innowacyjnej funkcji w przypadku wyjścia na dwubramkowe prowadzenie (2:0, 3:1, 4:2…) wybranej przez gracza drużyny jego zakład zostanie rozliczony jako wygrany – bez względu na końcowy wynik.

Fuskiarz.pl – legalny polski bukmacher

W dniu 9 grudnia 2020 roku Fuksiarz uzyskał niezbędną licencję Ministra Finansów, która upoważniła bukmachera do legalnego organizowania zakładów wzajemnych online. Fuksiarz spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa we wszystkich aspektach – od przechowywania danych do procesu płatności. Współpraca ze znanymi osobami – w przypadku bukmachera Fuksiarz.pl z Krzysztofem Stanowskim świadczy o rozwoju sektora oraz promowania jego legalności.

Postaw na siebie, postaw na Fuksiarz.pl

Fuksiarz.pl to nie tylko podkreślony przez Krzysztofa Stanowskiego Early Payout. Nowy bukmacher posiada wiele opłacalnych promocji, szeroką ofertę zdarzeń oraz szybkie płatności. Gracze mogą skorzystać już z oferty bukmachera na stronie Fuksiarz.pl. Z jakich promocji mogą skorzystać gracze Fuksiarz.pl?

  • Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN bez wymaganego obrotu, który stanowi bonus na start
  • Early Payout, z którym wynik 2:0 to bezpieczny wynik
  • Cashback bez końca – ulubiony bonus graczy, tym razem dla stałych użytkowników.
  • Mega Kursy BOOST z wyższymi mnożnikami niż w standardowej ofercie. 

Sport i zakłady bukmacherskie łączy kilka rzeczy, które gwarantują sukces. Najistotniejszą jest profesjonalizm – takowego doświadczysz właśnie na Fuksiarz.pl. Obstawiaj zakłady w najwyższym standardzie, zgarniaj bonusy i bezpiecznie wypłacaj swoje wygrane – postaw na siebie.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog