Kursy bukmacherskie na Eurowizję 2021. Kto wygra Eurowizję?

Fuksiarz

Lubisz oglądać Eurowizję i zdarzało Ci się poprawnie wytypować jej wyniki? Możesz wykorzystać ten fakt i zdobyć przy okazji dodatkowe środki. Fuksiarz.pl proponuje w swojej ofercie kursy bukmacherskie na Eurowizję 2021. Konkurs rozpoczął się 18 maja, a wielki finał odbędzie się 22 maja — wtedy też poznamy zwycięzcę. 

Struktura turnieju składa się z dwóch półfinałów. Jeden odbył się już 18 maja, a drugi wyłoni kolejnych finalistów już dziś (tj. 20.05.2021 r.). W walce o finał barwy naszego kraju będzie reprezentował Rafał Brzozowski. Kursy bukmacherskie nie wróżą mu jednak wielkiego sukcesu. 

Eurowizja 2021 – zapowiedź 

Pierwszy półfinał Eurowizji wyłonił dziesięciu uczestników finałowej części turnieju. Dalej awansowali artyści reprezentujący:

  • Maltę
  • Ukrainę
  • Rosję
  • Szwecję
  • Litwę
  • Cypr
  • Norwegię
  • Belgię
  • Izrael
  • Azerbejdżan

Sporym zaskoczeniem może być brak awansu Rumunii i Chorwacji, które były wyżej notowane niż chociażby Belgia, czy Izrael. 

W drugim półfinale Eurowizji 2021 odbywającym się w Rotterdamie zaprezentuje się 17 państw. Polska nie jest rozpatrywana w gronie faworytów. Co więcej, analitycy, wystawiający kursy bukmacherskie szacują, że Polsce nie uda się awansować nawet do finału. Jak powszechnie jednak wiadomo, turnieje pokroju Eurowizji często przynoszą wiele niespodzianek. Czy takowa zdarzy się również w tym roku?

Polska na Eurowizji. Kto wystąpi? 

Na Eurowizji Polskę reprezentował będzie Rafał Brzozowski. Podczas turnieju zaprezentuje on piosenkę “The Ride”. Jego uczestnictwo wywołało w naszym kraju niemało kontrowersji. Wiele głosów z mediów i portali internetowych donosi niezbyt pozytywne opinie na temat artysty. Wiele osób uważa, że piosenka w wykonaniu Rafała Brzozowskiego nie daje szans, by poruszyć tłumy i zająć satysfakcjonujące miejsce na Eurowizji.

Rafał Brzozowski jest rozpoznawalny także jako prezenter telewizyjny, konferansjer, czy po prostu jako osobowość medialna. Sławę zapewnił mu program The Voice of Poland, w którym wystąpił w 2011 roku. Reprezentowany przez niego gatunek muzyczny to pop-rock z większym wskazaniem na pop, co jest atutem w kontekście większej ilości odbiorców. 

Kursy bukmacherskie na Eurowizję 2021

Bukmacher Fuksiarz.pl proponuje niezwykle szeroką ofertę na Eurowizję 2021. Kursy bukmacherskie potwierdzają niestety liczne opinie z polskiego świata mediów. Rafał Brzozowski ma niezwykle nikłe szanse na zajęcie satysfakcjonującego miejsca podczas Eurowizji 2021. 

W przypadku kwestii ewentualnego awansu Polaka do finału Fuksiarz wystawił kurs w wysokości 5.80. Jeśli ktoś zdecyduje się jednak obstawić brak wyróżnienia Brzozowskiego, miejsce w finale otrzyma mnożnik w wysokości 1.10. Jeśli awans do finału jest sprawą odległą, to prawdziwą misją nie do realizacji jest zajęcie miejsca w czołowej dziesiątce. Polska w tej kwestii jest prawie najniżej notowanym krajem, a za wspomniane miejsce w TOP 10 bukmacher proponuje kurs 65.00

To tylko część z szerokiej oferty zakładów bukmacherskich na Eurowizję bukmachera Fuksiarz. Na szczególną uwagę zasługują wysokie kursy, które można trafić w przypadku mniej spodziewanych rezultatów. 

Kto wygra Eurowizję? Szanse Polski 

Kursy bukmacherskie na Eurowizję 2021 wskazują pięciu głównych kandydatów do zwycięstwa w całym turnieju. Polska, patrząc analitycznie na poprzednie informacje podane w artykule, nie znajduje się we wspomnianym gronie. Co więcej, kursy sugerują, że Rafał Brzozowski ze swoim utworem “The Ride” nie dotrze nawet do finału. 

Kursy bukmacherskie największe szanse na triumf dają Włochom. Ogromne szanse przypisywane są także Malcie, ku zaskoczeniu wielu odbiorców. W ścisłej czołówce plasuje się ponadto Francja, Szwajcaria oraz Włochy. 
W przypadku Eurowizji krąży wiele negatywnych opinii o formacie turnieju. Sporo widzów i ekspertów, krytykuje format Eurowizji ze względu na jego domniemane upolitycznienie. Widowisko wygrywa często państwo, które niekoniecznie zasłużyło na to pod względem muzycznym. Powiązania i niekoniecznie artystyczne aspekty łatwiej jednak oszacować, co wpływa pozytywnie na szansę wygranej.

FAQ

Kto jest faworytem do wygrania Eurowizji 2021?

Faworytem według kursów bukmacherskich są Włochy.

Kiedy odbywa się Eurowizja?

Turniej Eurowizji organizowany jest w trzech terminach. Półfinały odbywają się 18 i 20 maja, a wielki finał 22 maja.

Kto reprezentuje Polskę na Eurowizji?

Polskę na Eurowizji reprezentuje Rafał Brzozowski.

Jakie szansę ma Polska na wygranie Eurowizji?

Szansę Polski na wygraną w Eurowizji są niewielkie. Kurs na triumf Rafał Brzozowskiego to aż 400.00.

Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog