Kupony na dziś

Szukasz gotowego kuponu na dziś? W takim razie trafiłeś idealny, bo właśnie w tym miejscu publikujemy aktualne typy na dzisiaj. W osobnych wpisach znajdziesz kupony na dziś, gdzie prezentujemy konkretne typy, a także informacje o kursach bukmacherskich. Dowiedz się, co dziś warto obstawić na kuponie!

Najnowsze wpisy

📑 Kupony i typy na dzisiaj

Kupony na dziś to specjalnie wyznaczona sekcja w naszym serwisie, gdzie prezentujemy w telegraficznym skrócie mecze, które właśnie dziś proponujemy do wytypowania. W tym przypadku koncentrujemy się na samych konkretach, a więc kuponie, na którym znajdziesz:

 • wydarzenia sportowe,
 • typy,
 • kursy,
 • stawkę,
 • potencjalną wygraną.

W zależności od typera możesz liczyć na kupon pojedynczy lub akumulowany. To uwarunkowane jest przewidywaniami autora proponowanych zakładów. Staramy się jednak dobierać typy w ten sposób, żeby na kuponie na dziś było zwykle 2-3 zdarzenia. To pozwala wygenerować optymalny kurs ogólny, a przy tym szanse na zwycięstwo nie są tak małe, jak w sytuacji typowania rozbudowanych taśm.

Kupony bukmacherskie na dziś

Kupony na dzisiaj szybką się starzeją, ponieważ przedstawiają typy na mecze, które zostaną rozegrane w tym samym dniu. Jeśli rano przeglądasz nasz kupon na dziś, to możesz być pewien, że w ciągu kolejnych kilkunastu godzin odbędą się spotkania, które proponujemy do obstawienia.

kupon na dzis
Przedstawiając typy na dziś w widocznym miejscu wskazujemy na datę meczu, który został umieszczony na kuponie. Wszystko po to, abyś dokładnie wiedział, kiedy rozpocznie się wydarzenie sportowe proponowane przez naszych typerów. Co więcej, uwypuklamy kwestie związane z kursami i kursem ogólnym kuponu. Nasza strategia opiera się na typowaniu kuponów z kursem całkowitym na poziomie minimum 2.00.

Korzystając z kuponów na dziś prezentowanych na SportFuks.pl możesz posiłkować się naszymi typami, co nie oznacza, żeby w 100% grać to, co my proponujemy. Gotowe kupony nie są gwarantem wygranej, więc jeśli masz inne przypuszczenia, co do spotkania, to nie wahaj się skorzystać z własnej intuicji.

Gotowe kupony od naszych ekspertów

Jeśli wejdziesz w dedykowany wpis związany z kuponem na dziś, to nie tylko zauważysz wydarzenia, które obstawiamy, ale też screen ze strony bukmachera. Nasi eksperci, czyli Adrian, Mateusz czy Darek spędzają sporo czasu na analizę typów bukmacherskich. Wszystko po to, żeby w swoich zapowiedziach wskazywać na możliwie jak najlepsze rynki. Chodzi o wyłapanie optymalnych kursów przy założeniu, że typowane zdarzenie ma szansę na wygraną.

Na jakich dyscyplinach się koncentrujemy?

Adrian to ekspert od piłki nożnej – tej lokalnej, jak i z najwyższego poziomu. To w głównej mierze od niego pochodzą wszystkie typy na dziś związane z Ekstraklasą, Premier League, Ligą Mistrzów czy Serie A.

 

Darek to miłośnik piłki nożnej i tenisa ziemnego. W kuponach na dzisiaj wykorzystujemy jego analizy przede wszystkim dotyczące tenisowych meczów z turniejów ATP i WTA. Dzięki temu, że sam uprawia tenis, to jeszcze lepiej zna specyfikę rywalizacji na korcie.

 

Mateusz pasjonuje się szeroko pojętym sportem. Nie jest obca mu piłka nożna, choć w typach dnia zwykle prezentuje analizy dotyczące NBA i sportów walki np. KSW.

Typy na dziś

Gotowe kupony w naszym serwisie charakteryzują się tym, że są na nich uwzględnione tylko typy na dzisiaj. Co to oznacza? Nie możesz wybrać zdarzeń, które odbędą się np. za dwa dni lub na weekendzie. W tym przypadku stawiamy na aktualność, a więc to, żeby typy na dziś zawsze były rozstrzygane tego samego dnia, co publikacja kuponu. W ten sposób będziesz miał pewność, że mecz, który polecamy odbywa się właśnie dnia dzisiejszego.

Kupony na dziś zwykle zawierają typy dotyczące:

⚽ piłki nożnej,
🎾 tenisa,
🏀 NBA,
🏐 pozostałych sportów: MMA, siatkówki, piłki ręcznej.

Wiemy, że u bukmacherów lwia część stawianych kuponów to zakłady na piłkę nożną i tenis. Dlatego w ten sposób odpowiadamy na twoje oczekiwania. Typujesz te sporty? W takim razie często znajdziesz je w naszych aktualizacjach kuponów na dzisiaj.

Gdzie obstawiać kupony i typy na dzisiaj?

Jeśli będziesz regularnie korzystał z przedstawionych przez nas kuponów na dziś, to szybko zauważysz, że ulubionym naszym bukmacherem jest Fuksiarz. To operator, który oferuje wszystko to, co każdemu typerowi jest potrzebne. Czyli?

Kupony na dzisiaj odnoszą się do zdarzeń przedmeczowych, a oferta Fuksiarza pod tym względem jest bardzo rozbudowana. Wystarczy wspomnieć, że przy spotkaniach piłki nożnej możesz liczyć na ponad 100 rynków, a w tenisie minimum 50 typów. Tak szeroki wybór pozwala umieszczać na kuponach różne dodatkowe rozstrzygnięcia. Jakie?

Typy, które zwykle wybieramy na kupon dnia:

 • wynik 1X2,
 • podwójna szansa,
 • liczba bramek poniżej/powyżej,
 • 1. połowa/mecz,
 • handicap,
 • dokładny rezultat.

Nie masz konta w Fuksiarzu, a chcesz korzystać z gotowych kuponów? W takim razie zarejestruj się na stronie fuksiarz.pl, a dodatkowo otrzymasz ubezpieczenie stawki na pierwszy zakład. Co to oznacza? W razie porażki odbierzesz 50% zwrot stawki do 500 zł.