Metody płatności u bukmachera. Wpłaty i wypłaty w zakładach bukmacherskich

'. get_the_author() .'

Wiele metod płatności w zakładach bukmacherskich to duże ułatwienie dla graczy, którzy chcą szybko wpłacać i wypłacać swoje pieniądze. Zarówno wpłacanie depozytu, jak i wypłacanie środków z konta gracza jest na tyle proste i intuicyjne, że nikt nie powinien mieć problemów z realizacją transakcji.

Szybkie wpłaty bez prowizji u bukmachera

Fuksiarz.pl oferuje błyskawiczne płatności dla swoich graczy.

Przechodząc już do konkretnych sposobów na wpłaty i wypłaty, to na rynku bukmacherskim jest ich bez liku. Każda z firm dba o to, aby klienci w komfortowy, a co najważniejsze – szybki i bezpieczny sposób, mogli wpłacać swoje pieniądze. Przykładem jest bukmacher Fuksiarz, który posiada możliwość płatności aż dla 17 banków. Ważne jest to, że gracz wpłacający pieniądze nie jest obciążony prowizją, a sama procedura przebiega błyskawicznie. Dodatkowo płatności w Fuksiarzu są bardzo intuicyjne, co jest istotną rzeczą dla osób lubiących zakłady bukmacherskie.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

1. Rejestracja konta u bukmachera – to podstawowy element do tego, aby nasze pieniądze znalazły się na koncie gracza. Bez założonego konta, nie mamy możliwości grać za realne pieniądze

2. Odszukanie funkcji wpłacenia depozytu na stronie internetowej bukmachera online – gdy założymy konto, możemy przejść do wpłacania. Najczęściej w firmach bukmacherskich, miejsce do depozytu można znaleźć po rozwinięciu panelu klienta lub w prawym górnym rogu strony

3. Wybór formy wpłaty – firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie wiele komfortowych form płatności, dlatego każdy klient powinien znaleźć pośród nich coś dla siebie

4. Podanie kwoty, jaką zamierzamy wpłacić do bukmachera – po wyborze płatności trzeba również zdecydować o tym, jaką kwotę chcemy wpłacić na nasze konto w zakładach bukmacherskich. To właśnie tymi pieniędzmi będziemy mogli potem grać

5. Zatwierdzenie wpłaty – gdy potwierdzimy chęć wpłaty podanej przez nas kwoty, system przeniesie nas do procedury wpłacania np. poprzez zalogowanie się na nasze konto bankowe, czy też poprosi nas o podanie kodu BLIK

Jak wypłacić pieniądze pieniądze od bukmachera online?

Proces wypłacania pieniędzy również nie jest skomplikowany i polega na kilku prostych elementach.

1. Logowanie do konta – to pierwszy krok, aby wypłacić nasze pieniądze. Po zalogowaniu, musimy przejść do konta gracza i poszukać przycisku “wypłata”

2. Weryfikacja klienta – pamiętajmy, że wypłata w przeciwieństwie do wpłaty, łączy się z weryfikacją klienta. Aby to uczynić, firma bukmacherska będzie od nas wymagać potwierdzenia w postaci np. skanu dowodu tożsamości

2. Sprawdzenie nr konta bankowego – to istotna sprawa, ponieważ nie chcemy, aby nasze pieniądze trafiły w niepożądane miejsce lub wypłata zakończyła się niepowodzeniem

3. Zatwierdzenie przelewu – gdy jesteśmy pewni, że wszystkie dane są poprawne, przechodzimy do zatwierdzenia przelewu. To praktycznie nasz ostatni etap w drodze do wypłaty z zakładów bukmacherskich naszej wygranej

Odrębną kwestią jest czas, w jakim pieniądze trafią na nasze konto. Tutaj decydujący wpływ ma forma wypłaty, jaką wybraliśmy. Czas oczekiwania może wahać się od kilku minut do kilku dni.

Formy płatności u legalnych bukmacherów

Grafika przedstawia metody jakimi można dokonać płatności u bukmacherów.

W tym aspekcie wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. W obecnych czasach, firmy bukmacherskie online praktycznie do maksimum uprościły proces płatności, co dodatkowo zachęca graczy do przechodzenia z punktów stacjonarnych do internetu. Dzięki szybkim i bezpiecznym wpłatom gracz bez wychodzenia z domu może rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

BLIK

Jedną z najpopularniejszych form jest BLIK, dzięki któremu dosłownie w kilkanaście sekund jesteśmy w stanie wpłacić nasze pieniądze na konto gracza. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej danego banku wygenerujemy sześciocyfrowy kod, który potem wpisujemy na stronie przeprowadzanej transakcji. Po kilku chwilach pieniądze są już na koncie gracza.

Internetowe systemy płatności 

Często używaną formą płatności w zakładach bukmacherskich jest także PayU. Możemy tam korzystać z metod, takich jak: szybkie płatności kartą, payU mobile (jedno kliknięcie na telefonie bez wychodzenia z aplikacji mobilnej), przelew elektroniczny, płatności wielowalutowe, czy też przelewy cykliczne.

Sporą popularnością cieszą się także Przelewy24, które proponują płatności przelewami online z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB.

Wiele możliwości posiada również dotpay, dzięki któremu możemy korzystać np. z naszych portfeli elektronicznych (Masterpass, Visa Checkout, Google Pay, Cinkciarz Pay).

Na podobnej zasadzie jak dotpay czy też Przelewy24 działa również tpay, w którym dostępne są m.in.. przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium.

Karta płatnicza

Należy także pamiętać o możliwości przelania pieniędzy za pomocą karty kredytowej i debetowej. Najczęściej odbywa się to poprzez wpisanie numeru, imienia i nazwiska oraz kodu CCV znajdującego się z tyłu karty. W niektórych przypadkach po wpisaniu tych danych, konieczne jest jeszcze zatwierdzenie poprzez wpisanie kodu weryfikacyjnego wysłanego na telefon komórkowy w formie SMS.

Formy płatności w Fuksiarz.pl

Firmom zależy na tym, aby nowi gracze bezproblemowo przechodzili przez proces wpłaty i wypłaty pieniędzy, dlatego proponują w swojej ofercie formy bardzo intuicyjne i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Podobnie jest w Fuksiarz.pl, gdzie mamy do wyboru dziewięć platform do przelewu pieniędzy

·   Przelewy bankowe

·   Blik

·   PayU

·   dotpay

·   Przelewy 24

·   tpay

·   Karty kredytowe i debetowe

Wpłaty i wypłaty u bukmachera

Firmy bukmacherskie z każdym rokiem starają się upraszczać formy wpłacania i wypłacania pieniędzy na konto gracza. Pojawia się coraz więcej form płatności, które mają zapewnić klientowi komfort i wygodę, a co najważniejsze bezpieczeństwo. Firmy nie zamykają się na dostępne formy i rozszerzają swoją ofertę o nowe, które również mają być proste i przejrzyste dla nowego gracza. Wszystko po to, aby gracze odczuwali pełną satysfakcję z rozrywki, jaką niosą ze sobą zakłady bukmacherskie.

FAQ

Czy bukmacherzy pobierają prowizje od wpłat/wypłat?

Nie. Przy wpłatach i wypłatach prowizja wynosi 0 złotych.

Czy wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych są bezpieczne?

Tak. Wszystkie formy płatności dostępne u bukmacherów są sprawdzone i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Czy można wpłacać i wypłacać u bukmachera, korzystając z Revolut?

Zależy od firmy bukmacherskiej. W wielu z nich jest możliwość wpłacania pieniędzy, jednak rzadko kiedy można trafić na miejsce, gdzie za pomocą Revolut można wypłacać pieniądze. Ta forma transakcji nie jest jeszcze powszechna wśród polskich bukmacherów.

Czy bukmacher Fuksiarz.pl posiada szybkie płatności?

Jednym z atutów bukmachera Fuksiarz są błyskawiczne wpłaty i wypłaty.

Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog

Bio integer fringilla pharetra rhoncus. Praesent tempor erat at purus tristique, a iaculis orci rhoncus. Suspendisse placerat ante ut nisl condimentum, iaculis tristique libero iaculis.