Metody płatności u bukmachera. Wpłaty i wypłaty w zakładach bukmacherskich

Darek

Wiele metod płatności w zakładach bukmacherskich to duże ułatwienie dla graczy, którzy chcą szybko wpłacać i wypłacać swoje pieniądze. Zarówno wpłacanie depozytu, jak i wypłacanie środków z konta gracza jest na tyle proste i intuicyjne, że nikt nie powinien mieć problemów z realizacją transakcji. Bukmacherzy posiadają sprawdzone opcje płatnicze, a transakcje zwykle trwają kilka chwil. Jak wpłacić i wypłacić środki z zakładów online?

Szybkie wpłaty bez prowizji u bukmachera

💰 Przechodząc już do konkretnych sposobów na wpłaty i wypłaty, to na rynku bukmacherskim jest ich bez liku. Każda z firm dba o to, aby klienci w komfortowy, a co najważniejsze – szybki i bezpieczny sposób, mogli wpłacać swoje pieniądze. Przykładem jest bukmacher Fuksiarz, który posiada możliwość płatności aż dla 17 banków. Ważne jest to, że gracz wpłacający pieniądze nie jest obciążony prowizją, a sama procedura przebiega błyskawicznie. Dodatkowo płatności w Fuksiarzu są bardzo intuicyjne, co jest istotną rzeczą dla osób lubiących zakłady bukmacherskie.

fuksiarz wpłaty

👉 Na stronie Fuksiarz.pl znajdziesz opcje wpłaty, które są popularne m.in. w sklepach internetowych. Systemy płatnicze takie jak PayU czy dotpay od wielu lat obsługują transakcje finansowe online. To wiarygodne opcje, dzięki którym możesz przelać środki na konto u bukmachera.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

1. Rejestracja konta u bukmachera – to podstawowy element do tego, aby nasze pieniądze znalazły się na koncie gracza. Bez założonego konta, nie mamy możliwości grać za realne pieniądze

2. Odszukanie funkcji wpłacenia depozytu na stronie internetowej bukmachera online – gdy założymy konto, możemy przejść do wpłacania. Najczęściej w firmach bukmacherskich, miejsce do depozytu można znaleźć po rozwinięciu panelu klienta lub w prawym górnym rogu strony

3. Wybór formy wpłaty – firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie wiele komfortowych form płatności, dlatego każdy klient powinien znaleźć pośród nich coś dla siebie

4. Podanie kwoty, jaką zamierzamy wpłacić do bukmachera – po wyborze płatności trzeba również zdecydować o tym, jaką kwotę chcemy wpłacić na nasze konto w zakładach bukmacherskich. To właśnie tymi pieniędzmi będziemy mogli potem grać

5. Zatwierdzenie wpłaty – gdy potwierdzimy chęć wpłaty podanej przez nas kwoty, system przeniesie nas do procedury wpłacania np. poprzez zalogowanie się na nasze konto bankowe, czy też poprosi nas o podanie kodu BLIK

bukmacher wpłata

Jak wypłacić pieniądze pieniądze od bukmachera online?

Proces wypłacania pieniędzy również nie jest skomplikowany i polega na kilku prostych elementach.

1. Logowanie do konta – to pierwszy krok, aby wypłacić nasze pieniądze. Po zalogowaniu, musimy przejść do konta gracza i poszukać przycisku “wypłata”

2. Weryfikacja klienta – pamiętajmy, że wypłata w przeciwieństwie do wpłaty, łączy się z weryfikacją klienta. Aby to uczynić, firma bukmacherska będzie od nas wymagać potwierdzenia w postaci np. skanu dowodu tożsamości

2. Sprawdzenie nr konta bankowego – to istotna sprawa, ponieważ nie chcemy, aby nasze pieniądze trafiły w niepożądane miejsce lub wypłata zakończyła się niepowodzeniem

3. Zatwierdzenie przelewu – gdy jesteśmy pewni, że wszystkie dane są poprawne, przechodzimy do zatwierdzenia przelewu. To praktycznie nasz ostatni etap w drodze do wypłaty z zakładów bukmacherskich naszej wygranej

⌚ Odrębną kwestią jest czas, w jakim pieniądze trafią na nasze konto. Tutaj decydujący wpływ ma forma wypłaty, jaką wybraliśmy. Czas oczekiwania może wahać się od kilku minut do kilku dni. Bywają bukmacherzy, którzy starają się wypłacać środki błyskawicznie. Przykładem takiego operatora jest Fuksiarz.pl, który zleca transakcje do większości banków 24 godziny na dobę.

Wpłaty u legalnych bukmacherów

W tym aspekcie wachlarz możliwości jest bardzo szeroki. W obecnych czasach, firmy bukmacherskie online praktycznie do maksimum uprościły proces płatności, co dodatkowo zachęca graczy do przechodzenia z punktów stacjonarnych do internetu. Dzięki szybkim i bezpiecznym wpłatom gracz bez wychodzenia z domu może rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Metody wpłaty Szczegóły
BLIK Minimalna kwota: 1 zł, czas: 24/h
PayU, dotpay, tpay, Przelewy 24 Minimalna kwota: 1 zł, czas: 24/h
VISA/Mastercard Minimalna kwota: 1 zł, czas: 24/h
Skrill, Neteller Minimalna kwota: 25 zł, czas: 24/h
PayPal Minimalna kwota: 25 zł, czas: 24/h
Paysafecard Minimalna kwota: 1 zł, czas: 24/h

 

💡 Polscy bukmacherzy pozwalają na wykonanie depozytu poprzez przelew elektroniczny, portfel online, kartę płatniczą lub znany kod BLIK. Środki finansowe zwykle księgowane są błyskawicznie, a przelewy działają przez całą dobę. Co to oznacza? To że bez względu na to, kiedy wykonujesz wpłatę – środki natychmiast pojawią się na saldzie twojego konta w zakładach online.

BLIK

blikJedną z najpopularniejszych form jest BLIK, dzięki któremu dosłownie w kilkanaście sekund jesteśmy w stanie wpłacić nasze pieniądze na konto gracza. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej danego banku wygenerujemy sześciocyfrowy kod, który potem wpisujemy na stronie przeprowadzanej transakcji. Po kilku chwilach pieniądze są już na koncie gracza.

Internetowe systemy płatności: PayU, dotpay, Przelewy 24, tpay

payuCzęsto używaną formą płatności w zakładach bukmacherskich jest także PayU. Możemy tam korzystać z metod, takich jak: szybkie płatności kartą, payU mobile (jedno kliknięcie na telefonie bez wychodzenia z aplikacji mobilnej), przelew elektroniczny, płatności wielowalutowe, czy też przelewy cykliczne.

przelewy 24Sporą popularnością cieszą się także Przelewy24, które proponują płatności przelewami online z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB.

dotpayWiele możliwości posiada również dotpay, dzięki któremu możemy korzystać np. z naszych portfeli elektronicznych (Masterpass, Visa Checkout, Google Pay, Cinkciarz Pay).

tpayNa podobnej zasadzie jak dotpay czy też Przelewy24 działa również tpay, w którym dostępne są m.in.. przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium.

Wskazane wyżej opcje płatnicze działają na zasadzie przedpłaty elektronicznej. Ty, korzystając ze specjalnej aplikacji dokonujesz przelew ze swojego konta bankowego, a operator transakcji przekazuje środki do bukmachera. Dużą zaletą tego rodzaju transakcji jest jej rozliczanie w czasie rzeczywistym o dowolnej porze. A to oznacza, że po chwili pieniądze są dostępnego u twojego bukmachera.

Karta płatnicza

visaNależy także pamiętać o możliwości przelania pieniędzy za pomocą karty kredytowej i debetowej. Najczęściej odbywa się to poprzez wpisanie numeru, imienia i nazwiska oraz kodu CCV znajdującego się z tyłu karty. W niektórych przypadkach po wpisaniu tych danych, konieczne jest jeszcze zatwierdzenie poprzez wpisanie kodu weryfikacyjnego wysłanego na telefon komórkowy w formie SMS. Polscy bukmacherzy do płatności obsługują karty VISA i Mastercard.

Portfele elektroniczne: Skrill i Neteller

skrillSkrill to jeden z najbardziej rozpoznawalnych portfeli online, do którego możesz wyrobić sobie również kartę płatniczą. Konto Skrill może być prowadzone w wielu walutach, ale jeśli chcesz zasilić rachunek polskiego bukmachera, to możesz to zrobić tylko za pośrednictwem PLN. Wpłaty za pośrednictwem Skrill są księgowane błyskawicznie, a przelew może być realizowany przez całą dobę.

netellerNeteller działa na podobnej zasadzie, co Skrill. Ba, portfel ten należy do tej samej spółki. Tak jak Skrill, tak i Neteller pozwala na zamówienie karty płatniczej. Przechowując środki na saldzie Neteller możesz zasilić konta u wybranego bukmachera, który obsługuje tego rodzaju formę transakcji.

paypalPayPal to kolejny z zagranicznych pośredników płatności, którym można doładować konto u bukmachera. Nie obsługuje on kart płatniczych, dlatego przelew PayPal wykonuje się bezpośrednio z rachunku. Jeśli chodzi o polskie zakłady bukmacherskie, to wpłata ta jest stosowana sporadycznie.

Paysafecard

 paysafeDzięki Paysafecard zasilisz konto u bukmachera online bez posiadania rachunku bankowego. Jak to możesz zrobić? Kod Paysafecard pozyskasz za gotówkę m.in. w sieci sklepów Żabka. W ten sposób uzyskasz kupon z 16-cyfrowym kodem, co pozwoli ci doładować saldo bukmacherskie. To oznacza, że nie musisz wykonywać przelewu online, żeby typować u internetowego bukmachera.

Wypłaty u bukmacherów

Legalni bukmacherzy są zobligowani ustawą hazardową do tego, żeby wypłaty klientów przelewać na ich indywidualne rachunki bankowe. O ile opcji wpłaty jest sporo, o tyle, jeśli chcesz wypłacić wygraną, to pieniądze możesz podjąć tylko na swoje konto w banku. Ważne jest, aby rachunek był przypisany do twoich danych osobowych, bo inaczej możesz mieć problem z weryfikacją u bukmachera.

bukmacher wypłata

Pierwsze co musisz zrobić, żeby odebrać wygrane, to zweryfikować dane osobowe. Bukmacherzy pozwalają na rejestracje bez dowodu, ale do wypłaty konieczne jest potwierdzenie danych m.in. za pośrednictwem fotokopii dowodu osobistego lub paszportu. W sporadycznych przypadkach bukmacherzy proszą jeszcze o weryfikacje konta bankowego np. przy użyciu wygenerowanego potwierdzenia przelewu. Gdy osiągniesz status zweryfikowanego użytkownika – możesz przejść do odebrania płatności.

💳 Przy weryfikacji jesteś proszony o wprowadzenie numeru konta, na które będziesz otrzymywał wypłaty. Dlatego w chwili zlecania transakcji nie musisz wpisywać ponownie rachunku bankowego. Wystarczy, że określisz wartość transakcji, a następnie potwierdzisz ją klikając w odpowiedni komunikat u bukmachera.

Formy płatności w Fuksiarz.pl

Firmom zależy na tym, aby nowi gracze bezproblemowo przechodzili przez proces wpłaty i wypłaty pieniędzy, dlatego proponują w swojej ofercie formy bardzo intuicyjne i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Podobnie jest w Fuksiarz.pl, gdzie mamy do wyboru dziewięć platform do przelewu pieniędzy

·   Przelewy bankowe

·   Blik

·   PayU

·   dotpay

·   Przelewy 24

·   tpay

·   Karty kredytowe i debetowe

✅ Minimalna wpłata: 1 zł

✅ Minimalna wypłata: 5 zł

Wpłaty i wypłaty u bukmachera

Firmy bukmacherskie z każdym rokiem starają się upraszczać formy wpłacania i wypłacania pieniędzy na konto gracza. Pojawia się coraz więcej form płatności, które mają zapewnić klientowi komfort i wygodę, a co najważniejsze bezpieczeństwo. Firmy nie zamykają się na dostępne formy i rozszerzają swoją ofertę o nowe, które również mają być proste i przejrzyste dla nowego gracza. Wszystko po to, aby gracze odczuwali pełną satysfakcję z rozrywki, jaką niosą ze sobą zakłady bukmacherskie.

FAQ

  • Czy bukmacherzy pobierają prowizje od wpłat/wypłat?
Nie. Przy wpłatach i wypłatach prowizja wynosi 0 złotych.
  • Czy wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych są bezpieczne?
Tak. Wszystkie formy płatności dostępne u bukmacherów są sprawdzone i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.
  • Czy można wpłacać i wypłacać u bukmachera, korzystając z Revolut?
Zależy od firmy bukmacherskiej. W wielu z nich jest możliwość wpłacania pieniędzy, jednak rzadko kiedy można trafić na miejsce, gdzie za pomocą Revolut można wypłacać pieniądze. Ta forma transakcji nie jest jeszcze powszechna wśród polskich bukmacherów.

Czy bukmacher Fuksiarz.pl posiada szybkie płatności?

Jednym z atutów bukmachera Fuksiarz są błyskawiczne wpłaty i wypłaty rozliczane w czasie rzeczywistym.

Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.