Polska vs Słowacja – typy bukmacherskie

Fuksiarz

Już o 18:00 na stadionie w Petersburgu rozbrzmi gwizdek sędziego Ovidiu Hategana. Tym samym rozpocznie się pierwsze spotkanie grupy “E” na ME 2020. W meczu zmierzą się Polska i Słowacja. Dla obu drużyn w kontekście wyjścia z grupy rywalizacja będzie absolutnie kluczowa. Typy bukmacherskie na mecz Polska vs Słowacja wskazują w roli faworytów Biało-Czerwonych. Oprócz opinii ekspertów i graczy, za naszymi zawodnikami przemawia wiele innych czynników jak doświadczenie, kunszt piłkarski, czy też bardziej zbalansowany skład. Wszystkie przewidywania zweryfikuje jednak samo spotkanie.

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska vs Słowacja

Mecz Polska vs Słowacja to ogromna atrakcja dla graczy zakładów bukmacherskich. Bukmacher Fuksiarz udostępnił w swojej ofercie ponad 200 zdarzeń na pierwsze spotkanie Polaków w grupie “E”. Gracze oprócz standardowych pozycji, mogą skorzystać z licznych zakładów specjalnych. W meczu Biało-Czerwonych użytkownicy Fuksiarz mogą także użyć nowej funkcji bukmachera Fuks Kreator. Dzięki nowej opcji gracze są w stanie łączyć kilka zdarzeń z jednego meczu (zdarzenie ogólne + zakład na rożne + zakład na kartki). Skonstruowany przez gracza zakład łączy się oczywiście z wyższym kursem.

Podczas Euro 2020 ominąć ryzyko mogą nowi gracze Fuksiarz.pl. Przysługuje im bowiem oferta powitalna, która pozwala na zabezpieczenie swojego kuponu. Bonus w Fuksiarz to Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN. W przypadku przegranego kuponu gracz otrzymuje zwrot środków, które nie wymagają żadnego obrotu i są od razu gotowe do wypłaty. Co więcej kod promocyjny Fuksiarz jest od razu przypisany do gracza. Dzięki temu żaden użytkownik nie przegapi najwyższego możliwego bonusu na start. 

Zapowiedź meczu Polska vs Słowacja   

Grafika przedstawia kursy bukmacherskie na mecz Polska vs Słowacja.

Mecz Polska vs Słowacja jest pierwszym spotkaniem grupy “E”. Spotkanie rozpocznie się już 14 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00. Przeglądając fora bukmacherskie i sportowe można niejednokrotnie spotkać typy na mecz Polska vs Słowacja. W większości przypadków sympatycy sportu, jak i eksperci wskazują jako faworytów Biało-Czerwonych. Choć obie drużyny nie zanotowały ostatnio oszałamiających występów, to Polska jest z pewnością ekipą z dużo większym potencjałem i znacznie szerszym składem. Kibice w Polsce upatrują pewnego zwycięstwa podopiecznych Sousy, jednak jak wiadomo w świecie bukmacherskim, sympatie należy pozostawić na boku i skupić się na chłodnej analizie. 

Polska | Forma

Reprezentacja Polski zanotowała w ostatnich pięciu spotkaniach trzy remisy, wygraną i przegraną. Przed rozpoczęciem Euro naszą kadrę dotknęły niemałe zmiany. Biało-Czerwoni zyskali nowego selekcjonera w osobie Paulo Sousy. Stanowisko opuścił z kolei dość mocno krytykowany Jerzy Brzęczek. Portugalczyk dostał nie lada zadanie, gdyż w bardzo krótkim czasie musiał poukładać drużynę, tak aby w satysfakcjonujący sposób pokazała się na ME 2020. Mecze sparingowe i spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Świata mogły wywołać mieszane uczucia, jednak proces trwa i pozostaje nadzieja, że  efekty pojawią się już podczas meczu ze Słowacją. 

Polska reprezentacja ma nieco skomplikowaną sytuację, jeśli chodzi o drugiego napastnika. Najpierw przez kontuzję z ME odpadł Krzysztof Piątek, a później okazało się, że w turnieju nie weźmie udziału także Arkadiusz Milik. Na szczęście w puli snajperów pozostaje kapitan naszej reprezentacji — Robert Lewandowski, który jest z pewnością najważniejszym elementem układanki Paulo Sousy. Przewiduje się, że Polska rozpocznie mecz formacją 3-4-3, co zwiastuje ofensywne podejście do meczu. 

Słowacja | Forma

Ostatnie spotkania Słowacji to aż cztery remisy i jedno zwycięstwo. Mecze kontrolne przed ME 2020 w wykonaniu Słowaków nie były zachwycające pod względem ofensywy. Skład naszych rywali nie może napawać optymizmem ich sympatyków. O bramki dla Słowacji zadbają Robert Mak, reprezentująca barwy Ferencvarosu oraz Ondrej Duda, który w zeszłym sezonie grał w niemieckim Koeln. Pierwsza z nich przez 19 rozegranych spotkań zanotował zaledwie jedną bramkę. Lepszymi statystykami może pochwalić się były piłkarz Legii Warszawa, który w 32 spotkaniach zdobył zaledwie 7 goli. 

Słowacka ekipa miała spore problemy w skompletowaniu składu, co też spowodowało skorzystanie z usług piłkarskich weteranów. Kursy bukmacherskie wskazują Słowację jako drużynę z najmniejszymi szansami na wyjście z grupy. Analizując dokładnie kadrę rywali Polski, nie można się temu dziwić. 

Polska vs Słowacja | Typy

Wygrana ze Słowacją jest absolutnym obowiązkiem. Choć pierwsze spotkania pod wodzą Paulo Sousy nie były najlepszej jakości, to nie można przez ich pryzmat oceniać szanse Polaków na ME 2020. Ekipa Biało-Czerwonych nieustannie się rozwija i wdraża taktyki naszego selekcjonera. Patrząc realnie na kadry obu zespołów, Polska posiada dużo kompletniejszy i lepszy piłkarsko zespół. Obecność piłkarzy pokroju Lewandowskiego, Zielińskiego, czy Klicha stawia nas w roli absolutnych faworytów. 


Wśród zakładów i kursów na Euro 2020 warto skorzystać z zakładki “Boost”, w której znajdują się kursy na wyselekcjonowane zdarzenia wyższe niż w standardzie. W tym przypadku zawarty jest tam też typ, które wydaje się po prostu opłacalny do zagrania — zwycięstwo Polski. Ilość bramek w tym meczu jest dosyć ciężka do przewidzenia. W swoim pierwszym spotkaniu na ME 2020 obie drużyny zagrają raczej asekuracyjnie. Remis jednak nie będzie dobrym rozwiązaniem dla nikogo. Warto przychylić się więc ku zwycięstwu lepszej drużyny, czyli naszej reprezentacji.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog