Liga Konferencji Europy. KR Reykjavík — Pogoń Szczecin. Analiza zespołów, zakłady, kursy i typy bukmacherskie.

Adam

Liga Konferencji sezon 2022/2023 - napis.

Taką Pogoń chcemy oglądać. Zespół prowadzony przez szwedzkiego szkoleniowca w pierwszym spotkaniu z Reykjavíkiem wyglądał jak dobrze naoliwiona maszyna. Kreatywna w ofensywie, ale i zdyscyplinowana w obronie. Rewanżowe starcie zaplanowane jest na 14 lipca o godzinie 20:15. Czy Islandczycy będą w stanie odwrócić losy dwumeczu? Zapraszam do lektury.

KR Reykjavík — Pogoń Szczecin — kursy bukmacherskie

Po pewnym zwycięstwie w pierwszym spotkaniu przez Pogoń Szczecin, bukmacherzy w roli faworyta do zwycięstwa typują właśnie ich. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.57, na remis 4.30, natomiast na zwycięstwo gospodarzy mnożnik to 5.10.

Zakłady na Ligę Konferencji  znajdziesz w ofercie Fuksiarz.pl.

Liga Konferencji Europy. KR Reykjavík — Pogoń Szczecin. Analiza zespołów.

Szybkie konstruowanie akcji z wykorzystaniem przestrzeni w bocznych sektorach boiska, to najprawdopodobniej był główny element podczas okresu przygotowawczego. Od pierwszych minut spotkania można było zaobserwować, że skrzydłowi odegrają ważną rolę w meczu. Jednakże występ całej drużyny przyćmił środkowy pomocnik Sebastian Kowalczyk. Autor 3 asyst oraz motor napędowy Portowców umiejętnie rozprowadzał piłki do skrzydłowych, otwierając im możliwości ofensywne.

Duma Pomorza dominowała przez całe spotkanie. W szczególności w pierwszej połowie było widać różnice klas. Druga część spotkania to spokojna i pewna gra, przypadkowo stracona bramka po zamieszaniu w polu karnym i to w sumie całe ofensywne zapędy zespołu z Islandii.

W pomeczowym wywiadzie trener Reykjavíku wypowiedział się z dużą dozą zawodu, a mianowicie „Wiedzieliśmy, że będziemy musieli zmierzyć się z bardzo dobrą drużyną. Nasz plan był taki, żeby się bronić w pierwszych minutach, uniemożliwić Pogoni zdobycie bramek. Byliśmy jednak zbyt pasywni, zostawiliśmy za dużo przestrzeni. Było nam bardzo ciężko grać tak jak u siebie, czyli wysoko”.

Wnioskując po wypowiedzi szkoleniowca, gospodarze czwartkowego rewanżu nie zamierzają składać broni i postarają się rozegrać bardzo dobre zawody.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Konferencji Europy 2022/2023. KR Reykjavík — Pogoń Szczecin

Zakłady bukmacherskie na Ligę Konferencji Europy 2022/2023 cieszą się dużą popularnością wśród graczy Fuksiarz. Zadbaliśmy więc o różnorodną ofertę, która usatysfakcjonuje maksymalnie wielu graczy. Proponujemy zakłady na wszystkie spotkania LKE z bogatym rynkiem zdarzeń. Na wybrany mecz nasi gracze mogą obstawić m.in.:

  • zdarzenia ogólne
  • liczbę goli
  • zakłady drużynowe
  • handicapy
  • rzuty rożne
  • rezultat konkretnej połowy
  • dokładny wynik
  • zakłady łączone
  • zdobywców bramek

Liga Konferencji Europy. KR Reykjavík — Pogoń Szczecin. Typy i kursy bukmacherskie.

Pomorzanie do Islandii jadą w roli faworyta z bezpieczną zaliczką. Reykjavík nie ma nic do stracenia, muszą od początku spotkania rzucić się do ataku, by jak najszybciej odrobić straty. Sądzę, że przy wymianie ciosów Portowcy wyjdą obronną ręką i pewnym zwycięstwem przypieczętują awans do kolejnej rundy, gdzie czeka na nich Brøndby Kopenhaga.

RK Reykjavík — Pogoń Szczecin Typ: 2 Kurs: 1.57

Pogoń Szczecin strzeli gola w obu połowach Typ: Tak Kurs: 2.23

Gdzie oglądać mecz KR Reykjavík — Pogoń Szczecin?

Mecz KR Reykjavík — Pogoń Szczecin można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay.


Adam - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Zarwane noce z NBA, to już rutyna. Były zawodnik i przyszły trener. Pasjonat bukmacherki, który odnajduje się w typowaniu wielu dyscyplin sportowych. Dokładna analiza i przeczucie, to składowe wielu trafnych typów.