Ukraina – Anglia. Kursy, typy, zakłady. ¼ finału ME 2020

Fuksiarz

W dniu 03.07.2021 roku o godzinie 21:00 rozbrzmi pierwszy gwizdek na Stadio Olimpico w Rzymie. Jego dźwięk będzie zwiastował początek ostatniego spotkania ćwierćfinałowego Mistrzostw Europy 2020. Typy na mecz Ukraina vs Anglia — bo taki właśnie spektakl zobaczymy na włoskim stadionie — wskazują na zdecydowane zwycięstwo Synów Albionu.

Kursy na spotkanie Ukraina vs Anglia, a także na kolejne mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy 2020 można obstawić u bukmachera Fuksiarz.pl. W ofercie znajduje się ponad 200 zdarzeń na spotkanie Ukraina vs Anglia oraz liczne zakłady specjalne. 

Zapowiedź meczu Ukraina vs Anglia 

Spotkanie Ukrainy z Anglią to typowe starcie mitycznego Dawida z Goliatem. Według kursów bukmacherskich zdecydowanym faworytem spotkania są podopieczni Garetha Southgate’a. Anglia nie przegrała jeszcze ani jednego meczu na ME 2020, a co więcej nie straciła nawet bramki. Ukrainie ciężko odmówić waleczności. Nasi sąsiedzi mają również w składzie kilka znaczących nazwisk w świecie futbolu i niejednokrotnie pokazali, że muszą się z nimi liczyć nawet najmocniejsze zespoły. Obie drużyny zmierzą się na neutralnym terytorium w Rzymie, na legendarnym Stadio Olimpico. Czy Ukraina okaże się pierwszą drużyną, która znajdzie drogę do bramki Anglików? 

Ukraina vs Anglia | Analiza 

Ukraina wyszła z 3. miejsca w grupie, zdobywając łącznie trzy punkty. Z bardzo dobrej stronie podopieczni Szewczenki pokazali się w meczu otwarcia, stawiając duży opór Holendrom. Po dramatycznym spotkaniu Oranje okazali się lepsi, wygrywając 3:2. W następnym meczu Ukraina pokonała Macedonię Północną, zdobywając kluczowe trzy punkty. W ostatnim meczu słabe strony Ukraińców obnażyli Austriacy, pokonując ich 1:0. Ogromne zacięcie i charakter drużyna Szewczenki pokazała w meczu ⅛ finału ME 2020, kiedy to jego podopieczni w dogrywce odprawili Szwedów. 

Reprezentacja Anglii od początku mistrzostw znajdowała się w gronie faworytów. Synowie Albionu w fazie grupowej pokonali Czechów i Chorwację oraz zremisowali z waleczną Szkocją. W ⅛ finału pokonali z kolei Niemców 2:0. Gra ekipy Southgate’a może być uważana za minimalistyczną i małą przyjemną dla oka, trzeba jednak postawić sprawę jasno, Anglia nie straciła jeszcze ani jednej brami i jest zabójczo skuteczna.

Typy na mecz Ukraina vs Anglia stawiają sprawę jasno. Łatwy i pewny awans Anglików. Spoglądając przekrojowo na ćwierćfinałowe zestawienie, wiele aspektów potwierdza tezy ekspertów. Zdecydowanie więcej atutów posiada Anglia i rezultat inny niż ich awans będzie uznawany za ogromną niespodziankę.

Bilans meczów. Historia spotkań Ukraina vs Anglia 

Ukraina i Anglia zagrały ze sobą łącznie 7 spotkań. Czterokrotnie zwycięsko z pojedynków wychodzili Anglicy. We wspomnianym zestawieniu padł dwukrotnie remis. Raz lepsza okazała się Ukraina. Ostatni mecz ze sobą drużyny zagrały podczas eliminacji do MŚ w 2013 roku. Padł wtedy bezbramkowy remis. 

Oto ostatnie 5 spotkań obu zespołów:

  • 10.09.2013 Ukraina vs Anglia 0:0
  • 11.09.2012 Anglia vs Ukraina 1:1
  • 19.06.2012 Anglia vs Ukraina 1:0 
  • 10.10.2009 Ukraina vs Anglia 1:0
  • 01.04.2009 Anglia vs Ukraina 2:1

Ukraina vs Anglia | Przewidywane składy 

W polskiej i zagranicznej prasie krążą już przewidywane składy na dzisiejsze spotkanie Ukraina vs Anglia. Według przewidywań obie ekipy wyjdą na ćwierćfinałowy pojedynek bez znacznych zmian kadrowych. Potencjalne składy przedstawiają się następująco

Anglia 

Od sobotniego ranka mogliśmy zobaczyć kilka zestawień, na które ma się zdecydować Southgate. Najnowsze doniesienia informują jednak o następującym składzie. 

Przewidywany skład: Pickford – Walker, Stones, Maguire, Shaw – Phillips, Rice – Grealish, Mount, Sterling – Kane 

Ukraina 

W składzie ukrainy nie będzie wielkich rewolucji przed mecze z Anglią. Szewczenko ma postawić na wypróbowaną jedenastkę. Najnowsze informacje mówią o zestawieniu, które znajduje się poniżej.

Przewidywany skład: Bushchan – Zabarnyi, Kryvtsov, Matvienko – Karawajew, Stiepanienko, Sydorczuk, Shaparenko, Zinczenko – Jaremczuk Jarmołenko. 

Ukraina vs Anglia. Kursy, zakłady bukmacherskie

Grafika przedstawia kursy bukmacherskie na mecz Ukraina vs Anglia.

Ponad 200 zdarzeń na spotkanie Ukraina vs Anglia znajduje się w ofercie bukmachera Fuksiarz. Jak przedstawiają się podstawowe kursy na mecz? Największy mnożnik można otrzymać za zwycięstwo Ukrainy. Wynosi on aż 7.80. Jeśli, któryś z graczy pokusi się o obstawienie remisu, otrzyma kurs w wysokości 4.30. Najprawdopodobniejszy scenariusz, czyli zwycięstwo Anglików, premiowane jest kursem 1.45

Fuksiarz proponuje także wiele zakładów specjalnych, dzięki którym można złapać naprawdę atrakcyjne kursy. Bardzo ciekawym zdarzeniem z sekcji zakładów specjalnych jest pozycja na powyżej 2 rzutów rożnych w każdej połowie, wykonanych przez Anglików. Kurs na takie zdarzenie wynosi 3.00. 

Typy bukmacherskie na mecz Ukraina vs Anglia 

Anglia jest drużyną znacznie bardziej poukładaną, posiadającą większą głębię składu i prezentującą większą descyplinę. Wygrana Anglików jest realnym i niemal pewnym scenariuszem. Kurs na triumf Anglii zarazem nie należy do najniższych, więc warto dodać go do swojego kuponu. Zwycięstwo Synów Albionu po kursie 1.45, to opłacalne i zarazem asekuracyjne rozwiązanie. 

Drugim bardzo interesującym typem jest brak strzelonej bramki przez Ukrainę. W Fuksiarz zakład taki można obstawić po kursie 1.82. Anglia nie straciła dotychczas brami m.in. z Chorwacją, czy też Niemcami. Wspomniane zespoły mają dużo większy potencjał ofensywny od Ukrainy. Nie ma żadnych przesłanek, by tendencja uległa zmianie, a Anglicy stracili swojego pierwszego gola. 

Grafika przedstawia kurs na zwycięstwo Anglii z Ukrainą w Fuksiarz.pl

Ukraina vs Anglia | Gdzie oglądać? 

Pojedynek Ukrainy i Anglii można obejrzeć w telewizji publicznej. Dzięki stronie internetowej TVP dostęp do meczu mają także użytkownicy komputerów i urządzeń mobilnych.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog