Włochy vs Turcja – typy. Mecz otwarcia ME 2020

Fuksiarz

Już dzisiaj o 21:00 usłyszymy gwizdek pierwszego spotkania ME 2020. W meczu otwarcia kibice zobaczą starcie Włochy vs Turcja. Zdecydowanymi faworytami są Włosi, którzy jednak nie będą mieli łatwej przeprawy z Turkami, którzy ostatnią prezentują wyśmienitą formę. Które typy na mecz Włochy vs Turcja wą warte uwagi? Możliwości jest wiele, gdyż w ofercie bukmachera Fuksiarz.pl dostępnych jest ponad 200 zdarzeń na to spotkanie. 

Nowi gracze Fuksiarz mogą skorzystać także z oferty powitalnej. Bonus powitalny dla nowych graczy w Fuksiarz to Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN. Dlaczego szczególnie warto z niego skorzystać? Wspomniany Cashback nie wymaga obrotu, więc w przypadku przegranego kuponu, gracz może od razu wypłacić go na swoje konto lub wedle uznania kontynuować grę. 

Zapowiedź meczu otwarcia Włochy vs Turcja 

Grafika przedstawia kursy Fuksiarz.pl na mecz otwarcia ME 2020 Włochy vs Turcja.

ME 2020 przez pandemię zostało wyjątkowo przesunięte na rok 2021. Kolejną niestandardową rzeczą jest fakt, że turniej odbędzie się aż w 11 krajach. Meczem otwarcia ME 2020 będzie spotkanie Włochy vs Turcja. Spotkanie będzie miało miejsce na Stadio Olimpico w Rzymie, a pierwszy gwizdek rozbrzmi 11 czerwca 2021 roku o godzinie 21:00. 

Włochy mają wspaniałą passę pięciu zwycięstw z rzędu, w których nie stracili nawet bramki. Turcja również pokazała ostatnio, że posiadają niesamowicie zgrany zespół, który może zagrozić nawet największym potęgom światowej piłki. Przykładem może być remis 3:3 z Niemcami. 

Typy na mecz Włochy vs Turcja wystawione przez wielu ekspertów wskazują na zwycięstwo Nerazzurrich. Status faworyta Włochów potwierdzają kursy bukmacherskie. Do spotkania należy jednak podejść znacznie bardziej asekuracyjnie. Turcja, jest na tyle solidnym i nieobliczalnym zespołem, że może sprawić niespodziankę włoskiej ekipie. Na alternatywy do zakładów na zwycięzcę nie można jednak narzekać, gdyż w Fuksiarz.pl czeka ponad 200 różnych zdarzeń na mecz Włochy vs Turcja. 

Zakłady bukmacherskie na ME 2020 

Szeroka oferta na poszczególne spotkania to nie wszystkie opcje. Bukmacher Fuksiarz.pl ma wiele zakładów długoterminowych, przygotowanych specjalnie na ME 2020. Co mogą obstawić gracze? Wśród dostępnych opcji są zakłady na:

  • zwycięzcę ME 2020
  • miejsce poszczególnych drużyn w turnieju
  • rozstrzygnięcia grupowe ME 2020
  • króla strzelców
  • najlepszego asystującego
  • dedykowane zakłady na reprezentację Polski 

Włochy vs Turcja | Typy 

Typy na mecz Włochy vs Turcja, czyli spotkanie otwarcia ME 2020 coraz częściej pojawiają się na forach bukmacherskich. Wielu określa to spotkanie mianem nieprzewidywalnego i tak w istocie jest. Wielkie Turnieje rządzą się swoimi prawami. Często drużyny, które w przewidywaniach były kandydatami do triumfu w ME, odpadają na etapie grupowym. Na podstawie powołanych zawodników i rozegranych wcześniej meczów o stawkę można oszacować pewne szanse konkretnego zespołu. 

Opłacalnym typem na mecz Włochy vs Turcja wydaje się postawienie na stałe fragmenty gry. W pięciu ostatnich spotkaniach obie drużyny czterokrotnie pokrył linię 7.5 rożnych w meczu. Zarówno Włochy, jak i Turcja posiadają spory potencjał ofensywny, co zawsze zwiastuje sporą liczbę prób zdobycia bramki i w efekcie tego wiele rzutów rożnych. Idąc o krok dalej, w przypadku typu “powyżej 8.5 rzutów rożnych” można otrzymać już kurs w wysokości 1.55, co będzie stanowiło dobry dodatek do kuponu AKO. W przypadku drugiej linii obie drużyny pokryły ją trzykrotnie w ostatnich pięciu meczach. 

Wartym zagrania typem na mecz Włochy vs Turcja jest zdobycie bramki przez Gwiazdy Półksiężyca. Kurs na bramkę Turków to aż 1.97! Na 10 ostatnich spotkań, reprezentacja Turcji nie zdobyła gola, tylko dwukrotnie. Zawodnicy z Bliskiego Wschodu potrafili zdobyć drogę do bramki taki reprezentacji jak Niemcy, Chorwacja, Rosja czy też Holandia. 

Kto wygra ME 2020? 

Kursy na zwycięstwo Włoch w ME 2020.

Mecz otwarcia ME 2020Włochy vs Turcja jest już na ustach całego piłkarskiego świata. Jakie szanse mają drużyny na triumf podczas Mistrzostw Europy? Włochy stawiane są w ścisłym gronie faworytów na zbliżającym się turnieju. Kurs na ich zwycięstwo w ME 2020 to 8.80. Przed nimi plasuje się tylko Francja, Anglia oraz Belgia. W przypadku Turcji kursy nie dają optymistycznych perspektyw. Bukmacher Fuksiarz za wygranie przez nich Mistrzostw Europy proponuje kurs w wysokości aż 55.00! Jeśli jednak ktoś jest przekonany o dobrej postawie Turków na ME może obstawić ich awans do najlepszej ósemki po kursie 3.60.


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog