Bonus bez depozytu w Fuksiarz.pl

Fuksiarz

Czym jest bonus bez depozytu? Jaki bonus bez depozytu przygotowaliśmy dla Ciebie w Fuksiarzu? O tym oraz o innych rodzajach promocji dla naszych nowych, jak i stałych graczy przekonasz się poniżej.

Bonusem bez depozytu może być tak naprawdę dowolny rodzaj bonusu bukmacherskiego. Może być nim freebet, jakaś kwota za samo założenie konta, najczęściej dodawana na konto bonusowe oraz uwarunkowana kilkoma obrotami i innymi wymaganiami. Może to być także cashback i właśnie taki rodzaj bonusu bez depozytu, przygotowaliśmy dla nowych graczy Fuksiarza.

Bonus bez depozytu w Fuksiarz.pl

W Fuksiarzu bonusem bez depozytu możemy nazwać naszą ofertę Cashback na start 50% do 500 PLN. Nie jest on klasycznym bonusem bez depozytu, ponieważ wymaga jednak minimalnej wpłaty. Niemniej jednak jest właśnie takim bonusem powitalnym, który nosi znamiona bonusu bez depozytu.

Co muszę zrobić aby otrzymać bonus bez depozytu w Fuksiarzu?

  • zarejestruj nowe konto na Fuksiarz.pl
  • wpłać dowolną metodą 20 PLN
  • zagraj kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, każde o kursie min. 1.20
  • jeśli przegrasz, 50% stawki trafi na Twoje konto
  • pieniądze możesz przeznaczyć na dalszą grę, możesz je też wypłacić

To bardzo proste. Dzięki naszej ofercie powitalnej odzyskasz 50% stawki. Maksymalny cashback to 500 PLN. Aby otrzymać maksymalny cashback, zagraj kupon za 1137 zł.

Czy mogę liczyć na inne bonusy w Fuksiarz.pl?

Oczywiście! Od razu po rejestracji traktujemy Cię jako naszego stałego klienta. O tym, jakie inne bonusy i promocje czekają na naszych graczy, pisaliśmy w poprzednim artykule:

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Do końca lipca z kodem „PSZFUKSEM” oprócz bonusu powitalnego Cashback 50% do 500 PLN, otrzymasz także prezent w postaci 3-miesięcznej subskrypcji Przeglądu Sportowego. Aby otrzymać prezent, pamiętaj o wpisaniu kodu podczas rejestracji. Więcej o profitach płynących z wpisania kodu przy zakładaniu konta, pisaliśmy kilka dni temu:

FAQ

Czy bukmacher Fuksiarz posiada bonus bez depozytu?

Fuksiarz nie posiada bonusu bez depozytu, ale dla nowych graczy przygotowaliśmy jedyny w swoim rodzaju Cashback na start!

Czy Fuksiarz posiada kod promocyjny?

Tak! Tylko do końca lipca z naszym kodem otrzymasz Cashback na start oraz 3-miesięczną subskrypcję Przeglądu Sportowego.

Jaka jest minimalna wpłata w Fuksiarz.pl?

Minimalna kwota depozytu przelewem zwykłym to 1 PLN

Czy Fuksiarz ma freebet dla nowych graczy?

Freebet w Fuksiarz.pl zdobędziesz śledząc nasze social media.

Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog