Czechy – Dania | Zapowiedź, Analiza, Typy – Euro 2020 | 03.07.2021

Fuksiarz

W sobotnie popołudnie 3 lipca o godzinie 18:00 na stadionie w Baku dojdzie do kolejnego starcia ćwierćfinałów Mistrzostw Europy pomiędzy Czechami, a Danią. Pilnować porządku na boisku, będzie Holenderski arbiter Björn Kuipers, który do tej pory miał okazję sędziować 2 mecze na Euro 2020, rozdając 8 żółtych kartek. Dwie rewelacje turnieju przystąpią do arcyważnego spotkania w którym nie zabraknie walki, a wszystko to będziemy mogli obejrzeć na antenach TVP2 oraz TVP Sport. 

Analiza zespołów

DANIA

Pierwszy raz w historii drużyna mająca 3 punkty awansowała z 2 miejsca. Po bardzo słabym początku kadra Kaspera Hjulmanda, wróciła na odpowiednie tory. 1:4 z Rosją oraz 0:4 z Wlią w kolejnych meczach to idealne podsumowanie gry Lwów z Północy. Brak Christiana Eriksena, który doznał ataku serca podczas meczu z Finami, tylko rozpdził Skandynawską lokomotywę. Solidny środek pola w połączeniu z  młodością w ataku zaczął przynosić efekty. 

Forma: Z-Z-P-P-Z

Przewidywany skład: Schmeichel- Vestergaard, Andersen, Christiansen- Mæhle, Hojbjerg, Delaney, Larsen- Braithwaite, Dolberg, Damsgaard

Czechy

Czarny koń turnieju został wyłoniony! Po sensacyjnym awansie w meczu z Holendrami. Zawodnicy Jaroslava Silhavy osiągneli cel minimum, czyli awans z fazy grupowej. Ćwierćfinał jest ogromnym sukcesem dla naszych południowych sąsiadów. Mecze, które kosztowały wiele sił, przełożą się na dyspozycję zawodników wbiegających na murawę w sobotę, 2 lipca 2021 roku. Rewelacyjny Patrik Schick mający 4 trafienia na swoim koncie przybliża się do korony króla strzelców. Brak absencji to dodatkowy atut kolektywu stworzonego przez czeskiego szkoleniowca.

Forma: Z-P-R-Z-Z

Przewidywany skład: Vaclik- Coufal, Kalas, Celustka, Boril- Holes, Soucek- Masopust, Barak, Jankto- Shick

Czechy – Dania | Typy bukmacherskie

Faworytem meczu są bez wątpienia Duńczycy. Ostatnie mecze dobitnie pokazują, że nie biorą jeńców. Styl gry obydwu drużyn różni się od siebie, jednakże w defensywie stawiają na twardy pressing. Przy skrupulatnym arbitrze, jakim jest Holender, możemy spodziewać się wiele żółtych kartek orazfauli. Wraz z redakcją przygotowaliśmy dla was propozycje typów:

Czechy-Dania – Awans Danii kurs: 1,57

Czechy-Dania – liczba fauli: powyżej 22.5 kurs: 1.65

Czechy-Dania – Czechy-liczba żółtych kartek: powyżej 1.5 kurs: 1.50

Czechy-Dania – P.Schick strzeli gola kurs: 3.80


Fuksiarz - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Fuksiarz Blog