Early Payout w czerwcu 2023

Darek

W czerwcu doszło do wstydliwej porażki polskiej reprezentacji w ramach eliminacji do Euro 2024. Biało-Czerwoni ulegli Mołdawii, a typerzy u bukmachera Fuksiarz mieli sposobność do tego, żeby przekonać się, czym jest Early Payout. Dzięki temu narzędziu zarobili, choć obstawiali wygraną Polski.

Jak działa Early Payout?

W skrócie: to funkcja, która umożliwia odbiór wygranej, gdy twój faworyt w meczu wyjdzie na dwa gole przewagi lub w tenisie jeden z setów zostanie wygrany w stosunku 6:0. Wtedy Early Payout aktywuje się na twoim kuponie. To narzędzie dostępne u bukmachera Fuksiarz na stronie fuksiarz.pl i aplikacji mobilnej.

Sporty, w których działa EP:

⚽ piłka nożna,
🎾 tenis ziemny.

Mecze, w których Early Payout dało zarobić (czerwiec 2023)

W czerwcu typerzy koncentrowali się przede wszystkim na spotkaniach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. W ramach tych rozgrywek Polska zmierzyła się z Mołdawią i właśnie w tym spotkaniu zadziałał Early Payout. W jaki sposób?

Do przerwy podopieczni Fernando Santosa prowadzili 2:0, co pozwoliło bukmacherowi Fuksiarz pozytywnie rozliczyć zakłady na zwycięstwo Polski. Ci, co postawili na triumf Biało-Czerwonych, dzięki EP mogli cieszyć się z wygranej. Jak się później okazało – w tym przypadku Early Payout uratowało takie kupony, bo koniec końców Polska przegrała. Sensacyjnie Mołdawia zdobyła komplet punktów strzelając po przerwie trzy gole.

👉 Early Payout uratowało 184 kupony postawione na spotkanie Mołdawia – Polska. Gdyby nie ta funkcja – to każdy z tych graczy przegrałby na tym niespodziewanym rozstrzygnięciu. W ramach tego meczu z tytułu Early Payout wypłacono typerom ponad 44 tysięcy złotych.

Dzień wcześniej, bo 19 czerwca, EP w Fuksiarzu również dało zarobić. Tym razem na meczu Szwajcaria – Rumunia. Wygrali ci, co postawili na zwycięstwo gospodarzy, choć ostatecznie padł remis 2:2. Wszystko dlatego, że do przerwy Szwajcaria prowadziła 2:0, co pozwoliło aktywować wypłatę EP. W tym przypadku uratowano 61 kuponów na łączną stawkę 3509 zł.

Podsumowanie

⚽ Zastosowanie Early Payout (mecze): 2
📊 Liczba kuponów: 245
💳 Suma uratowanych stawek: 16 833 zł
💰 Wypłata wygranych: 62 994 zł


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.