Kupon na dziś: 16.10.2023: typujemy kwalifikacje Euro 2024

Patryk

Tydzień rozpoczynamy dalszymi zmaganiami reprezentacji w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy. W poniedziałkowy wieczór o promocję na turniej w Niemczech powalczy Belgia ze Szwecją oraz Grecja z Holandią.

Belgowie już mogą świętować awans na Euro 2024, ale na pewno skupią się jeszcze na walce o pierwsze miejsce w swojej grupie. Podopieczni Domenico Tedesco zagrają ze Szwedami, którzy źle rozgrywają mecze eliminacyjne. Skandynawowie po pięciu rozegranych kolejkach mają na koncie tylko 6 punktów. Typujemy zwycięstwo reprezentacji Belgii, która powinna przypieczętować awans przed własną publicznością.

W odróżnieniu do swoich sąsiadów, Holendrzy nie są jeszcze pewni promocji na Euro 2024. Co więcej, to właśnie reprezentacja Grecji, z którą się zmierzą zajmuje drugie miejsce i ma nad nimi przewagę trzech oczek. Oranje nie mogą przegrać w Atenach jeśli chcą w przyszłym roku pojechać na finały ME w Niemczech. Typ: Holandia nie przegra i powyżej 1,5 gola.

💡  Rodzaj: AKO

⚽ Ilość typów: 2

📊 Kurs ogólny: 2.77

💳 Stawka: 50 PLN

💰  Potencjalna wygrana: 122 PLN

Gotowy kupon [16.10.2023]

16.10.2023 (poniedziałek), godz. 20:45

Belgia – Szwecja | Typ: 1 | Kurs: 1.60

Grecja – Holandia | Typ: X/2 i powyżej 1,5 gola | Kurs: 1.73

Proponowany przez nas kupon możesz obstawić w zakładach Fuksiarz.pl. Nie masz konta u tego bukmachera? Jako nowy użytkownik otrzymasz zwrot stawki za pierwszy zakład do 500 złotych!


Patryk - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Patryk

Zagorzały fan futbolu i siatkówki. Rekreacyjnie grywam w piłkę nożną i tenisa. Prywatnie jestem kibicem AC Milanu i Realu Madryt. Od kilku lat zajmuje się analizą zakładów bukmacherskich.