Kupon na dziś 31.05.2023: Roma znów skuteczna?

Darek

Jose Mourinho wie, jak wygrywać finały europejskich pucharów. To jedyny trener, który ma na swoim koncie triumfy w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Konferencji. Tym razem prowadzona przez niego Roma ma szansę na Europa League. Dzięki temu Rzymianie nie tylko zdobędą trofeum, ale też zakwalifikują się do przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Dlatego w Romie wszystko jest podporządkowane pod ten mecz.

Przed rokiem AS Roma wygrała finał Ligi Konferencji. Podopieczni Jose Mourinho nie grają efektownie, ale efektywnie. Sevilla musi liczyć się z tym, że Włosi skoncentrują się przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do własnej bramki. Kluczem do zwycięstwa ma być defensywa. A jeśli tak, to stawiamy na wygraną ekipy z Rzymu.

Kupon na dziś

💡 Rodzaj: SOLO
⚽ Ilość typów: 1
📊 Kurs ogólny: 2.85
💳 Stawka: 200 PLN
💰 Potencjalna wygrana: 502 PLN

Gotowy kupon [31.05.2023]

31.05.2023 (środa), godz. 21:00
Sevilla – AS Roma | Typ: 2 | Kurs: 2.85

kupon dnia
👉 Proponowany przez nas kupon możesz obstawić w zakładach Fuksiarz.pl. Nie masz konta u tego bukmachera? Jako nowy użytkownik otrzymasz zwrot stawki za pierwszy zakład do 500 złotych!


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.