Zakłady bukmacherskie Fuksiarz sponsorem LALIGA w Polsce

Darek

Villarreal - FC Barcelona

Bukmacher Fuksiarz na początku sierpnia ogłosił partnerstwo z LALIGA. Co ono oznacza? To że po raz pierwszy firma bukmacherska z Polski weszła w kooperację z tak istotnym podmiotem w futbolu międzynarodowym. LALIGA to jedna z najpopularniejszych lig piłkarskich na całym świecie. W Polsce może pojawiać się obok takiego brandu, jak zakłady Fuksiarz.

laliga fuksiarz

LALIGA w Fuksiarz.pl

Już teraz wchodząc na stronę Fuksiarz.pl zauważysz współpracę na linii bukmacher – LALIGA. Co to oznacza dla graczy? Kilka istotnych korzyści:

👉 darmowy zakład 20 zł,
👉 cashback bez limitu do 200 zł,
👉 dedykowane zakłady sezonowe na Real, Barcelonę i Atletico,
👉 specjalne kursy na Roberta Lewandowskiego,
👉 rozbudowane zakłady długoterminowe na ligowe rozstrzygnięcia.

W komunikacie prasowym Fuksiarz poinformował też, że w trakcie sezonu jego klienci mogą liczyć na dodatkowe konkursy i promocje, dzięki którym będą do wygrania m.in. bilety na mecze LALIGA.

Obstawianie LALIGA 2023/2024 u bukmachera Fuksiarz

Jeśli robisz typy na LALIGA, to zakłady Fuksiarz wydają się być optymalnym wyborem w obliczu tej informacji. Dlaczego? Ze względu na partnerstwo z ligą hiszpańską bukmacher ten poszerzyszł ofertę kursową o dziesiątki dodatkowych rynków – to dotyczy zakładów sezonowych, jak i tych na poszczególne spotkania. Co więcej, obstawiając w Fuksiarz – odbierzesz darmowy zakład, a w przyszłości skorzystasz z konkursów na mecze LALIGA.

💡 Jak w łatwy sposób odebrać pierwszy z benefitów, czyli darmowy zakład 20 zł?

  1. Zarejestruj konto w zakładach Fuksiarz
  2. Zrób dowolny depozyt, a automatycznie otrzymasz darmowy zakład 20 zł
  3. W ciągu 72 godzin użyj freebet na kupon AKO złożony z meczów LALIGA po kursach min. 1.40
  4. Wygrałeś? Otrzymasz wygraną bez konieczności dalszego obrotu!

🚀 Odbierz darmowy zakład 20 zł na LALIGA!

Darmowy zakład 20 zł przeznaczony jest tylko na rozgrywki ligi hiszpańskiej. Inaczej działa zakład bez ryzyka do 500 zł. To oferta, która wchodzi w skład bonusu powitalnego. Możesz jednocześnie wykorzystać freebet i zakład bez ryzyka. Jak? Wystarczy, że w pierwszej wpłacie przelejesz przynajmniej 50 zł – to aktywuje darmowy zakład i ubezpieczenie stawki.


Darek - redaktor fuksiarza
Autor wpisu:

Darek

Fuksiarz w branży marketingu internetowego, a także zakładów bukmacherskich. Ekspert od obstawiania, a na SportFuks.pl zgłębiam tematykę zakładów sportowych.